Skocz do zawartości
moonmaker05

po aktualizacji dziwny problem z ekranem

Rekomendowane odpowiedzi

Po aktualizacji na 2.3.4 kiedy mój telefon ma wyłączony ekran i telefon jest w stanie spoczynku to ekran sam z siebie się zapala tak jakbym klikał home w celu odblokowania ekranu ? kto z was ma tą przypadłość i czym to jest spowodowane ?

---------- Post dołączono o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

pomocni jak zwykle...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Enlil

Probowales zrobic hard reset?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie chce mi się wszystkiego od nowa ustawiać... poza tym dzieje się to od aktualizacji na 2.3.4 i raz na parę godzin zaświeca się ekran, denerwuje mnie nagle pojawiający się pasek dodawania slow do słownika podczas pisania sms w 2.3.3 tego nie było, powyłączałem wszystko co się dało i nadal mi to wyskakuje jak napisze sie a nie się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    turzol

Przyjrzyj się co powoduje wake'upy telefonu za pomocą, którejś z aplikacji do zarządzania procesami. Będziesz miał jak na dłoni widoczne co, jak, gdzie i kiedy

Polecam ze swojej strony apke BetterBatteryStats. Zainstaluj , podładuj telefon, poużywaj przez kilka godzin, potem odpal program i przyjrzyj się zdarzeniom w zakładce Wakelocks

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

znajdę ten program w markecie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Enlil

Tak. A problemy moga wynikac z zlej bazy lub ktores procesy nachodza na siebie... ja zalecam wipe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

złej bazy ? mam wszystko stockowe, tylko tyle ze przy wgrywaniu roota to wgrywałem kg6 a system pokazywał kg5

---------- Post dołączono o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Przyjrzyj się co powoduje wake'upy telefonu za pomocą, którejś z aplikacji do zarządzania procesami. Będziesz miał jak na dłoni widoczne co, jak, gdzie i kiedy

Polecam ze swojej strony apke BetterBatteryStats. Zainstaluj , podładuj telefon, poużywaj przez kilka godzin, potem odpal program i przyjrzyj się zdarzeniom w zakładce Wakelocks

kurcze cos nie moge tego znalesc po wpisaniu BetterBatteryStats wyskakuje program baterry stat i jest to widget

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    turzol
    złej bazy ? mam wszystko stockowe, tylko tyle ze przy wgrywaniu roota to wgrywałem kg6 a system pokazywał kg5

---------- Post dołączono o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

kurcze cos nie moge tego znalesc po wpisaniu BetterBatteryStats wyskakuje program baterry stat i jest to widget

tej apki nie ma w markecie. Zapomniałem wspomnieć o tym fakcie

Ściągnij stąd

BetterBatteryStats [asksven]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok już zainstalowałem, jak mam odczytywać te staty ? jak rozpoznam który program sprawia problem ? w tej chwili mi wyświetla ze najwiecem com.google.android.apps.maps zżera mi baterii mimo ze od naładowania w ogolę nie korzystałem z map

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    turzol
    ok już zainstalowałem, jak mam odczytywać te staty ? jak rozpoznam który program sprawia problem ? w tej chwili mi wyświetla ze najwiecem com.google.android.apps.maps zżera mi baterii mimo ze od naładowania w ogolę nie korzystałem z map

Wakelocks - obserwuj zdarzenia w tej zakładce. . Jeśli zauważysz że ekran się podświetli, od razu wejdź w program i sprawdź pierwsze zdarzenia na liście i ile czasu trwały, w ten sposób wytropisz winowajce.

Co do com.google.android.apps.maps , sprawdź czy nie masz przy tym zdarzeniu wpisu związanego z latitude.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi