Skocz do zawartości
David Goldstein

Czy warto wziąć abonament w orange?

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,
    byłem wczoraj w orange i miła pani zaproponowała mi nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, darmowe smski i mmski no i 5gb internetu odnawialne co miesiąc a po wyczerpaniu pakietu lejek. Wszystko za 29zł gdzie jest haczyk?

Edytowane przez David Goldstein

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś podejrzana ta oferta, biorąc na uwagę, że oferty na kartę mają podobne udogodnienia. Nie mniej jednak to nie wątek na temat abonamentów Orange.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma takiej opcji Nie ufam Orange lepiej nie są lepsze abonamenty od innych firm

[Dodano: 21.08.2015 - 08:31]

Miałem 3 miesiące Orange Masakra Nigdy na Orange nie zmienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś podejrzana ta oferta, biorąc na uwagę, że oferty na kartę mają podobne udogodnienia. Nie mniej jednak to nie wątek na temat abonamentów Orange.

Szukałem działu ogólnego, ale nie mogłem go znaleźć

Nie ma takiej opcji Nie ufam Orange lepiej nie są lepsze abonamenty od innych firm

[Dodano: 21.08.2015 - 08:31]

Miałem 3 miesiące Orange Masakra Nigdy na Orange nie zmienie

Ja mam prepaida w orange mam za darmo smsy i rozmowy ale tylko w sieci :/ i pakiet 1gb kosztuje 12zł nie narzekam ale drogi internet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    byłem wczoraj w orange i miła pani zaproponowała mi nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, darmowe smski i mmski no i 5gb internetu odnawialne co miesiąc a po wyczerpaniu pakietu lejek. Wszystko za 29zł gdzie jest haczyk?

Nie ma haczyka. Ja mam od maja br. (przy przedłuzaniu umowy bez telefonu) taki abonament w orange tyle, że 3GB za 29 zł. Żadna ściama według mnie. Teraz dostałem na maila ofertę z orange na usługi mobilne (bez telefonu), cytuję: "Oferta specjalna dotyczy klientów korzystających tylko z usług stacjonarnych w Orange. Nielimitowane rozmowy i sms-y, internet w telefonie 8,5GB, abonament 10 zł netto miesięcznie." Po prostu ceny tych usług będą coraz niższe. Inni operatorzy też pewnie zaczną obniżać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja mam prepaida w orange mam za darmo smsy i rozmowy ale tylko w sieci :/ i pakiet 1gb kosztuje 12zł nie narzekam ale drogi internet

Widzisz No jednak jest coś drogiego radze ci się do Play lub T-Mobile przenieść Orange naprawde jest nie do wytrzymania Ciagle tylko Faktury i tak dalej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cruel1

Brałbym szybko. Ja mam za 59zł nielimitowane sms i rozmowy do wszystkich rzecz jasna. Do tego tylko 3 gb internetu. Jak przekroczę to z automatu załącza się pakiet 2gb za 10zł. Jedynie na pocieszenie mam jeszcze 400minut w UE na odbieranie i wykonywanie, zawsze coś. 

PS. Właśnie patrzyłem na stronie orange na tą ofertę za 30zł. To jest w zasadzie to samo co mam ja, tylko, że ja płacę więcej... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

od 1 września weszły nowe oferty orange na abonament i w wielkim skrócie już za 49,99 z telefonem macie nielimitowane połączenia+sms do wszystkich + 1GB internetu. Ceny telefonów też atrakcyjniejsze od wcześniejszych opcji. Przypominam że każdy klient ma prawo do bezpłatnej aktualizacji swojej oferty ( orange jako jedyne daje taką możliwość ) pod numerem *100 lub w salonie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi