Skocz do zawartości
arq82

INFO Motorola moto x 2gn zanikanie głosu w trakcie rozmowy

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie raz działa dobrze, raz zanika. Wykonuje rozmowy to ludzie do których dzwonie często mi mówią że coś przerywa że słabo słychać. Wydaje mi się że trafilismy na takie egzemplarze i tyle. Ja narazie nie oddaje tekefonu bo nie mam zastępczego ale ogólnie kiedyś to zrobię napewno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arq82

Jakiś tydzień temu miałem aktualizację systemu , co ciekawe nie zmieniła się wersja systemu android ( cały czas jest 5,1) ale za to zmieniła się wersja kompilacji i od tego momentu jest wszystko oki , odpukać ale ani razu żaden rozmówca nie prosił o powtóżenie tego co mowie a kolega z którym to na bieżąco sprawdzam też mówi że jest oki , wygląda na to że aktualizacja pomogła :))) aktualizacja nie pojawiła się automatycznie tylko musiałem ją z palca włączyć czyli ustawienia- informacje o telefonie - aktualizacja systemu -- sprawdź czy jest u Ciebie i daj znać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wil3

@up, podaj jaką masz teraz wersję kompilacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arq82

A proszę :)

post-62906-0-50122700-1446502197_thumb.png

Połączony post:
    Wersja systemu 23.16.3 numer kompilacji LPE 23.32-25.3 Edytowane przez xdziUnia92
    Zdjęcia umieszczamy w spoilerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie ta aktualizacja sama wyskoczyła ale nic to nie dało. Napewno żadna aktualizacja nie rozwiąże problemu z zanikaniem głosu bo to wina sprzętowa niestety. Podejrzewam uszkodzony mikrofon lub coś w tym stylu. Od kiedy kupilem telefon czyli jakieś 7 miesięcy temu miałem już z tym problem tylko myślałem że to wina sieci. A ogólnie ostatnio dużo dzwonie i często muszę powtarzać co mowie bo coś zanika. Telefon tylko na gwarancję się nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wil3

U mnie jest kompilacja .1 i oprogramowanie niby aktualne. Tylko że ja mam victara_retes.retesall.en.EU. W sumie nieważne, i tak niedługo pewnie wskoczy Andek 6.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ściągnijcie sobie Phone Doctor Plus. Ja mam ten sam problem z moto x2 i program wykazał po testach wadę mikrofonu. Więc nie wydaje mi sie ze to wina sieci czy softu. Ja wysyłam na gwarancje. Pozdrawiam 

post-412594-0-40476500-1468922615_thumb.png

Edytowane przez Warn_Girl
    Zdjęcia umieszczamy w spoilerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powtarzałeś test? U mnie na high freq 8000Hz jest kicha. Robiłeś testy na innych urządzeniach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, powtarzałem. Wyniki miewam różne ale zawsze jest jakiś błąd. Raz w high, raz w low, raz we wszystkich innych.

Na innych urządzeniach wyniki testu pozytywne. 4 telefony wszystko ok z mikrofonem. Tylko w moto x pojawia się negatywny wynik testu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi