Skocz do zawartości
kanka92

info Kupno z3c - czy warto, gdzie kupić, opinie, dyskusja ogólna.

Rekomendowane odpowiedzi

gamper

od dzisiaj w MM w rozsądnej chyba cenie jak za pewną normalną gwarancję , cena 1699 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy telefony z T-Mobile są brandowane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lejajo

Tak, są brandowane ale w bardzo łatwy sposób można go zdebrandować. Jest nawet poradnik na tym forum :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

jak sytuacja z brandem w play w przypadku z3 compact? jest cos??

---------- Post dołączono o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

macie jakies przewidywania co do ceny z3 compact?

czy po ostatnim spadku moze jeszcze w bliskiej przyszlosci pojsc w dol??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowałem się na zakup Z3C, ale nie bardzo wiem gdzie tego dokonać. Naczytałem się o pękających szkiełkach w tym telefonie i chciałbym mieć spokój przy ewentualnej naprawie gwarancyjnej.

Tylko zakup w sklepie, operatorzy komórkowi odpadają.

Jak to jest z tą gwarancją producenta? Czy musimy odsyłać telefon do sklepu w którym kupiliśmy urządzenie, czy zawsze bezpośrednio do SONY?

Czy jest możliwość, że SONY odmówi naprawy gwarancyjnej(oficjalnie lub nie) jeśli telefon będzie pochodził z podrzędnego sklepu mimo, że będę miał pełną fakturę VAT 23%?

Np czy inaczej patrzą na telefon pochodzący z ich oficjalnego sklepu (2299 zł WTF?), a inaczej na telefon z fakturą na 1600zł?

Sprawdzając ceny np w ceneo lub skapcu zastanawiam się czy spokojnie mogę kupować w sklepach typu

tanizakup24.pl

twoj-smartfon.pl

bestcena.pl

itp...

to samo sklepy z allegro które wystawiają fakturę VAT 23% na ten telefon

...i nie obawiać się o ewentualną realizację naprawy gwarancyjnej?

Różnica w cenie jest kolosalna.

Czy warto dokładać ponad 200zł i kupić telefon w znanych sieciówkach typu MM, Media-expert, neonet? Ma to jakikolwiek sens? Dokładanie ponad 700zł i zakup w oficjalnym sklepie SONY to już chyba lekka przesada?

Oczywiście nie wspominam o ofertach jeszcze tańszych z fakturą VAT-marża, bo nawet się nad tym nie zastanawiam i wiem, że tam gwarancja nie obowiązuje.

Z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NCR

Ja właśnie zakupiłem za 1699zł w salonie SONY, ale już nie ma tej promocji :( Osobiście, wolę wydać więcej i mieć święty spokój :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sony ma taką politykę, że serwisuje tylko w regionie w którym się kupiło (są wyjątki, ale tutaj nie dotyczą).

Wszystkie tanie sklepy które wymieniłeś to zagraniczna dystrybucja. W niektórych bez problemu kupisz używanego jako nowego.

Jak masz gwarancję ważną w Polsce to wysyłasz gdzie chcesz, do sklepu albo serwisu.

Jak kupiłeś w dziwnym sklepie to tylko do nich, a oni dalej wysyłają, albo i nie albo dalej kombinują.

A czy warto dopłacić? A to już sam decydujesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co z ta cena?:)

Bylo 1699 i znowu 1899; ma ktos jakas wiedze czy cena wroci na nizszy poziom lub go przebije??

I ponawiam pytanie do uzytkownikow posiadajacych z3c z playa (lub tych, ktorzy po prostu maja pewna wiedze); czy play branduje ten model??

Edytowane przez martinez-acp
    problem z laczem i wiadomosc weszla x 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zapek

jest teraz fajna promocja na All..... z oficjalnego sklepu SONY ,w zestawie z słuchawkami BT za 1699

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapek - mozesz poslac link na priva?? Nie moge tego odszukac

I pytanie o brand jeszcze raz. Jesli telefon z brandem z All... to jaka siec najlepiej wybrac?

Pytam pod katem ilosci softu brandowanego oraz czasu wychodzenia aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi