Skocz do zawartości
kanka92

info Kupno z3c - czy warto, gdzie kupić, opinie, dyskusja ogólna.

Rekomendowane odpowiedzi

W kwestii ramu się zgodze zawsze może być więcej (od przybytku głowa nie boli, w tym wypadku) ale rozdzielczosc... tylko zabija wydajnosc bo widocznej róznicy niebedziesz widzial.

Chyba że miał by to być 5,2cala + ekran ale pisales że nie chcesz klocka ;)

Ogółem jeśli głównym powodem wymiany jest bateria, to wtedy faktycznie pomyśl czy nie lepiej poczekać na kolejną wersje (oby lepszą).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chce instalować na micro sd wszystkie apk -tyle ile można  bo wiadomo że nie wszystkie się da

Tylko po co?

W razie co i tak aplikacje musisz przeinstalować czy to normalnie, czy czymś w rodzaju TB.

Pamięć wewnętrzną musi używać każda, a tej nie przeniesiesz żadną techniką.

Natomiast już napewno musze mieć wszystkie kopie z TB na tej karcie

To akurat żaden problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    inhoss

Witam. Kupilem nową miesiąc temu z3 compact w sklepie z telefonami w wawie. Dostalem dowód zakupu taki jak mam na zdjęciu. Czy na podstawie tego dokumentu gwarancja bedzie mi uznana? Czy to jakiś przekręt. Jeśli ten dowód zakupu jest ok to gdzie z telefonem sie udać jakby coś sie z nim działo?

post-60836-0-03728300-1426489649_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Teszub

We Wrocławiu jest oficjalny serwis Sony. Trochę szemrany jest ten dowód. Najlepsza jest fv vat 23% gdzie właśnie jest nazwa przedmiotu i jego nr imei oraz pieczątka sprzedawcy który jest oficjalnym partnerem Sony lub karta gwarancyjna wypełniona wg. Sony

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    inhoss

Jak pojde dotego sklepu mają obowiazek wystawic mi fakture?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja oprócz dowodu zakupu od komisu dostałem też oryginalną fakturę z t-mobile, i moim zdaniem to jest mus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Inhos Serwis nie respektuje "takiego" papierka, załatw normalna fakturę(vat 23%)  :D    

Edytowane przez maks112

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    inhoss

Ok dzieki jutro jade do gościa po fakturę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dafi

Problem w tym, że fakture możesz dostać na takim samym świstku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    box33

Tylko po co?

W razie co i tak aplikacje musisz przeinstalować czy to normalnie, czy czymś w rodzaju TB.

Pamięć wewnętrzną musi używać każda, a tej nie przeniesiesz żadną techniką.

katalogi moge przenosić/kopiowac na sd ale system nie pozwala z nich korzystać. Przykład: instaluje Automape w pamięci wewn.Na micro SD przenosze katalog z mapami , i nie pojdzie to bo mi wrzeszczy że Automapa nie jest w katalogu roboczym i chce mi przenosić wszystko do storage/emulated. Tylko tym sposobem zaraz skończy mi sie miejsce na pamieci wewn. i bedę miał to co z xperią S z ktorej poprzenosiłem wszystko i za chwile bede miał zapchany telefon a karta micro SD pusta, no to co mi z tej karty jak nie moge jej normalnie wykorzystywać mimo roota?

To akurat żaden problem.

nie chodzi mi o spakowanie wszystkiego w archiwum.zip tylko o zwyczajne korzystanie na bieżąco (tak jak to sobie robiłem w xperii S na JB) czyli zapisywanie sobie kopii pojedynczych aplikacji czy ustawień na micro sd. Jeśli wskaże w TB tę lokalizacje to zapisanie aplikacji czy ustawień kończy się niepowodzeniem, TB nie chce zapisywać danych na micro, jesli wiesz jak to zrobić to proszę napisz bo mi się pomysły skończyły . Karta micro sd jest ale co z tego jak kompletnie bezużyteczna Edytowane przez box33

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi