Skocz do zawartości
kanka92

info Kupno z3c - czy warto, gdzie kupić, opinie, dyskusja ogólna.

Rekomendowane odpowiedzi

Majki84 Mówisz o Media Markt ? tam jeszcze nie widziałem Z3 ani z3 compact ,też chce kupić z3 compact jak najtaniej , widziałem w rtv euro i media expert za 2299zł , a na allegro już są nawet za 1700zł więc jak to jest z tymi cenami ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oficjalna cena sklepowa w salonie sony i innych sklepach stacjonarnych w których telefony pochodzą z sony poland to cena jest 2299 na aukcjach albo telefony są Niemiec lub z Wielkiej Brytani ewentualnie od naszych operatorów i stąd różnica w cenach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam przymierzam się do zakupu Z3C, chciałbym go kupić na allegro. I teraz takie pytanie, czy jest jakaś różnica miedzy telefonem z polskiej dystrybucji, a europejską dystrybucją? Nie widzę sensu płacić ponad 2tys zł, skoro mogę go kupić za ok 1700 z europejskiej dystrybucji, bo na ten moment takie są ceny na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem nowy od osoby, która przedłużyła umowę z operatorem; konkretnie z Plusem. Zaraz wgrałem niebrandowane oprogramowanie i mam telefon jak z Media Markt, tylko że 500 zł tańszy. Moim zdaniem to obecnie najtańszy sposób, żeby mieć telefon z polskiej dystrybucji i na dodatek z gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Trewi

"spandzbob87"Będziesz miał problemy z gwarancja,Polska dystrybucja to gwarancja sony,a w przypadku tych z Allegro to europejskie i przeważnie tel trzeba odesłać do nich kurierem>:(

Edytowane przez Trewi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby dlaczego miałbym mieć problemy? Mam dowód zakupu z Plusa i to wystarczy na 100%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Trewi

Jeśli to polska dystrybucja to ok,ja mowię o sprzedawanych na Allegro europejskich wersjach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majki84
    Majki84 Mówisz o Media Markt ?

Tak, mówię o MM. Telefony są faktycznie nowe, bez rys, itd., ale nie mają plomb na pudełkach, foliowy woreczek w którym jest telefon nie jest zaklejony, można telefon wysunąć bez problemy. Naklejone folie są z delikatnymi bąbelkami.

Widzę, że w Agito i Ole Ole są już po 2000 zł i to chyba najtańsza i najbezpieczniejsza opcja, bo to duże i sprawdzone sklepy. Te tanie sklepy to poczytałem opinie i nie warto ryzykować, jakieś uzywki, albo fv marża itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Trewi

Jeśli jest to faktycznie z sieci plus polskiego operatora to będziesz miał gwarancje sony poland

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi