Skocz do zawartości
kanka92

info Kupno z3c - czy warto, gdzie kupić, opinie, dyskusja ogólna.

Rekomendowane odpowiedzi

Morak

Tylko zastanawia mnie jeszcze to że telefon jest zaplombowany fabrycznie i karta gwarancyjna nie będzie podbita.W aukcji jest napisane że z telefonem jest kopia faktury.Czy to wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majki84

A jeśli przedłużenie z plusa jest na firmę i jest kopia fv to gwarancja producenta jest na rok czy dwa? I czy nie ma problemu ze do serwisu Sony lub salonu plusa przyjdzie reklamować telefon osoba fizyczna która nie widnieje na fv i nie ma umowy kupna sprzedaży od tej firmy co przedluzala umowę z plusem? Już tylko to chce wiedzieć, bo na stronę Sony na szybko w pracy nie mogę znaleźć odpowiedzi.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek

Ja kupiłem w salonie Sferis. Po przyjeździe do domu okazało się, że w telefonie jest krzywo zamontowane oczko obiektywu. A ja zerwałem folie :/ Wróciłem do salonu i pan sprzedawca wymienił mi od ręki na inny egzemplarz. Bardzo to miło z jego strony. Co ciekawe pokazał mi Z3, który też miał tak niesymetrycznie obiektyw. Polecam zatem Sferis, ale patrzcie na to co kupujecie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Satar

Pierwszą zetkę kupowałem to plomby miała. Drugą wersjęz1 odpuściłem, ale pudełka z z2 i z3c plomb nie mają!!! Z z Plejtucha a Z2 iZ3 z Mediaexperta w mojej miejscowości - rejonizacja CE1. A może zależy to od daty produkcji? U mnie tasiemka mówi 14W42

@daszek: Każda Z2 ma krzywy obiektyw. Do tego w większości krzywo jest wklejany przód

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majki84

Ja kupiłem od firmy która przedłużyła umowę w plus i plomby były. Tak więc dziwna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

w planach mam zakup telefonu z racji tego że wyszły 2 modele Sony Z1C oraz Z3C mam dylemat co wybrać ?

Warto dopłacić "parę groszy" do Z3C ??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LordP

Jeśli dla ciebie to parę groszy to warto

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"parę groszy" - wiadomo że to jest kilka stówek. To nie mało ale nie odbiegając od tematu to czy są aż takie duże różnice od Z1C ? Głownie zależy mi na długo działającej baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi