Skocz do zawartości
kanka92

info Kupno z3c - czy warto, gdzie kupić, opinie, dyskusja ogólna.

Rekomendowane odpowiedzi

poczekaj na z4c będzie bardziej dopracowana z3c ma swoje zalety ale też wady

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W salonach X-Kom Z3C staniały do 2000 zł.

Liczę na dalsze spadki po świętach. Jak nie będzie dosyć racjonalnie to poczeka się do nowego roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zależy Ci na jakości dźwięku, to dokładaj. Ja mam obecnie Z1C, ale będę ją sprzedawał i kupował Z3C głownie właśnie z powodu słabej jakości dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mr.Z

Nie warto, pewnie wyjdzie za parę miechów Z4C, Z5C etc :D

Poza tym temat nie w tym dziale, bo dział dotyczy tylko Z1C a nie Z3C. Także albo do usunięcia albo przeniesienia przez moderatora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Majki84 nie ma najmniejszego problemu z oddaniem telefonu na gwarancję jeśli na fakturze widnieje inna osoba. Najważniejszy jest fakt, że posiadasz pierwotny dowód zakupu, na podbitą kartę gwarancyjną raczej nie zwracają uwagi. Oddając telefon na gwarancję (zwłaszcza jeśli chodzi o SONY) warto by pracownik dopisał na karcie w jakim stanie telefon trafił do serwisu. Dlaczego? Dlatego, że jak oddawałam Xperię Z2 na gwarancję (posiadał jeszcze fabryczne folie, nie działało gniazdo słuchawkowe, miał kilka dni) telefon wrócił z serwisu porysowany :mad: a co najśmieszniejsze z anulowaną gwarancją. Całe szczęście po kontakcie bezpośrednio z Sony telefon wymieniono na nowy. Co do plomb na pudełku.. w moich Xperiach : Z, Z1 i Z2 plomby były. Jeśli chodzi o ceny to na allegro można bez problemu wyrwać za 1650zł telefon z pewną gwarancją producenta w zaplombowanym pudełku. Na olx pojawiają się po 1500zł no ale w tym przypadku tylko odbiór osobisty wchodzi w grę, a w moim rejonie taka okazja jeszcze się nie pojawiła :oczy: Martwi mnie informacja o krzywym obiektywie.. Wiadomo coś o innych wadach fabrycznych tego modelu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majki84

No ja kupiłem od gościa na olx za 1600 zł, miał 38 sztuk z plusa na firmę, wszystko zaplombowane i z kopią faktury. Jestem mega zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również od niego brałem. Biała sztukę. Gość kontaktowy i wporzadku.

Poszło z Z3 Compact

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LadyCruela poczytaj sobie watek o pierwszych wrażeniach (przyklejony) i o różowych plamach na zdjęcia to tak a propos wad Z3 Compact

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    roles

ryba229, czy ty słuchasz muzyki w tramwaju z głośnika? :E

Tak btw Root + Stereomod v15 + ViperFX , nic ci więcej nie potrzeba.

Z3c ma wykonanie lepsze przodu i tyłu ale plastik wkoło... i aparat lekko nie wyrabia w porównaniu do z1c, poczekaj na z4c a nawet z5c ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    parart

Mam tu pytanie jak jest w jakością zdjęć? Recenzje na które trafiłem z początku sprzedaży nie były zachwycające. Czy to się poprawiło np przy aktualizacjach? Zależy mi na szczegółowości i jakości. I ile teraz jest wart? Ewentualnie wasze uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi