Skocz do zawartości
kanka92

info Kupno z3c - czy warto, gdzie kupić, opinie, dyskusja ogólna.

Rekomendowane odpowiedzi

DonAlfonso,

Zresztą, gwarancja to dodatek (czasami zbędny) w świetle ustawy dającej 2 lata odpowiedzialności sprzedawcy za wady ukryte.

Co zrobisz gdy sprzedawcy zabraknie, albo się wypnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    QintQ

@DonAlfonso

Dzięki za uświadomienie, przyznaję że o tym nie wiedziałem i pewnie bym się wkopał ;)

W takim razie co myślicie o tych dwóch aukcjach? (Jedna od tego samego sprzedającego tylko tym razem z fakturą VAT 23%...)

NOWY SONY XPERIA Z3 COMPACT D5803 BLACK FV 23% (4917400188) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

PL!! SONY XPERIA Z3 COMPACT BLACK D5803 FV VAT23% (4909775890) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale czego tym razem oczekujesz? Jak się obawiasz przekrętów to znajdź sprzedającego w okolicy i podejdź osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Oryl

Dlatego kupuję już któryś raz w sklepie electro.pl gdzie mam wszystkie dokumenty potrzebne do gwarancji a sprzęt nie pochodzi z przekrętów. Kupiłem raz w komisie tablet i telefon a jak się zepsuło gniazdo w tablecie to okazało się, że nie mam paragonu i nie mogę naprawić na gwarancji :szok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiniec

Jak dla mnie sprzedający odpada za swoje dotychczasowe "osiągnięcia" w sprzedaży (słabe oceny) mimo 100 % pozytywów, których i tak ma tylko 16, ja bym nie brał ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek

Detroi, wierzyć się nie chce, tel. 1500zł i gratis statyw, który w sieci kosztuje 150zł najtaniej? ::/

Ja byłbym bardzo ostrożny. Sprzedawca prywatny, nie firma i coś te dwie aukcje bardzo podobne...

Żeby nie było jak w powiedzeniu: "tanio płacisz = 2x płacisz" + policja na karku za nieumyślną paserkę.

Dla mnie LIPA. Data logowania taka sama, przypadek?

Albo kradzione (lub podobny powód tak niskiej ceny + gratis), albo ukrawają sie przed fiskusem.

Gdybam, ale ja absolutnie bym nie ryzykował.

[ATTACH]101713[/ATTACH]

Edytowane przez daszek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W pierwszej aukcji możliwy odbiór osobisty i ja osobiście bym z tego skorzystał, ale trochę daleko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Q3lo

Ja kupiłem z tej drugiej aukcji. czekam na telefon jeśli wydarzy się coś ciekawego to dam znać.

---------- Post dołączono o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

I koljena aukcja

Sony Xperia Z3 Compact - 4 kolory + gratis! (4943558061) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi