Skocz do zawartości
adi lgg3

Budzik czasem nie dzwoni o ustawionej godzinie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż mam taki problem z moim telefonem lg g3, mianowicie problem polega na tym, że nie zawsze alarm ustawiony na konkretną godzinę się włącza.

Telefon jest w trybie "głośności", a mimo to, kiedy nastawię budzik , aby obudził mnie do pracy, to zdarza się , że   on nie budzi.

Taka sytuacja zdarzyła sie czterokrotnie, w ciągu ostatnich czterech miesięcy.

Może ktoś miał taki problem, który udało mu sie rozwiązać, notabene, budzik to bardzo podstawowa funkcja, która powinna być niezawodna, a tu takie niespodzianki w tym telefonie, które sprawiły , że spóźniłem sie do pracy.

Zawieszenie sie budzenia miało miejsce  na aplikacji systemowej , a także na innych aplikacjach , jak Alarm clock xtreme, czy timely.

Ktoś ma jakąś radę, jak ten problem z alarmem rozwiązać?,

Edytowane przez DoNaTeLo
    Zmiana tytułu tematu na zgodny z regulaminem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie padł Ci czasem tel w nocy albo nie wyłączyłeś go czasem?? Spróbuj zaktualizować soft (o ile nie masz najnowszego)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Telefon mi nie padł, być może zrestartowałem telefon przed spaniem , nie pamiętam, ale to nie powinno przecież doprowadzic do zatrzymania budzika

Edytowane przez DoNaTeLo
    Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No fakt, restart nie powinien "zaszkodzić"

No ale jak już pisałem, zaktualizuj soft 

Edytowane przez Atom2000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Dzwonek budzika ustawiasz wbudowany czy własne pliki .mp3?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vvti

Problem budzika w androidzie występuje od wersji 4.1.2. Czasem po prostu nie dzwoni i problem dotyczył wszystkich urządzeń które miałem, a było ich od 4.12 z 8.

G3 nie jest wyjątkiem. Stockowy rom, stockowa appka, ustawiona raz na dni robocze godz 6 rano. I na przestrzeni 3 miesięcy raz po prostu nie zadzwonił. Obudziłem się sam pół godziny później, telefon w dłoń a po włączeniu ekranu melodyjka zaczyna grać. Zdarza się, stało się i nie ma na to rady. Po prostu bywa tak, że budzik nie wstaje w deep sleep. Telefon jest zawodnym budzikiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam najnowsze oprogramowanie,

Android 5.0

wersja oprogramowania V20h-EUR-XX

wersja jadra 3.4.0

Przy próbie aktualizacji androida , jest komunikat , że korzystam z najnowszego oprogramowania.

Dzwonek budzika jest ustawiony na wbudowany plik (melodia)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Mialem to samo. G3 na 5.0 ma taki blad. Zglosilem do supportu lg ale zlewaja to. Zglaszajcie i Wy.

Wysłane z mojego LG-D855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

siema

kupiłem go miesiąc temu - moja opinia? - w życiu nie miałem lepszego telefonu. Jest mega szybki, nic nie przyhacza, nie zawiesza się, nieprawdopodobna sprawność multizadaniowości, ma się wrażenie że wszelkie używane wcześniej aplikacje ciągle rezydują w pamięci i można się między nimi przełączać w ułamku sekundy - mam tylko jedno ale: jak i w poprzednich modelach LG występuje nadal ten sam błąd a mianowicie budzik nawala, po prostu często nie dzwoni o wyznaczonej godzinie i nie raz już przez niego zaspałem do pracy, nie wiem co jest grane. Dokładnie ta sama wada była w L7 II. więc pomyślałem że jak zaktualizuje oprogramowanie to będzie ok i nie miałem racji. Aktualizacja mojego L7 II spowodowała że bateria która trzymała średnio 2 dni zaczęła trzymać tylko kilka godzin dlatego tez boje się zrobić aktualizację w moim G3. Ktoś miał podobny problem z niedzwoniącym budzikiem w LG?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi