Skocz do zawartości
ryyyAv

P8 MOTYWY [6GB paczka!] Huawei P7, P8, Mate 7, Honor 6, Honor 3, G6 etc

Rekomendowane odpowiedzi

ryyyAv

Witam

natknąłem się na taką oto ogromną 6GB !!! paczkę z motywami to telefonów Huawei. Ostrzegam, jeszcze NIE testowałem. Temat oczywiście z XDA. Całość tutaj:  TUTAJ

Huge collection of Huawei emui- 3.0+ Themes! More than 300 Themes! 

Compatible with all Huawei running emotion 3.0+, Majority compatible also with emotion 2.3
    P7, P8, Mate 7, Honor 6, Honor 3, G6 etc.

Zachęcam do komentowania ;)

btw mam nadzieję że dobry dział.

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Dodanie prefiksu.
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało mi się ściągnąć i wrzucić te motywy na kompa,teraz jest jeden mały problem...Wrzuciłem część tych motywów na telefon,jest ich naprawdę dużo,tylk teraz jak usuwam te, które mi się nie podobają z aplikacji motywy,to one zostają na karcie sd w folderze HWThemes...Natomiast stamtąd jak bym chciał usunąć te motywy,to nie wiem które,bo przy nazwie pliku nie ma nazwy danego motywu...Więc jest to trochę bez sensu, bo nie wiem który mogę usunąć motyw,żeby nie usunąć tych,co mi się podobają,trzeba więć trzymać wszystkie na karcie sd,żeby mieć te kilka ulubioych? Czy ktoś może wpadł na inny pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ryyyAv

Ja podobnie. Szczerze mówiąc to ja zrobiłem najpierw kopie. I tego jest tyle ze wrzuciłem wszystko przez komputer (po kablu) i wrzuciłem pod podstawowe. Później wrzuciłem tylko kilka po nazwie na chybił trafił (... :/) i suma sumarum wywaliłem wszystko. Będę szukał przez telefon przez dedykowana aplikacje motywy lub na www ale nie tak duże paczki.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie,tylko zależy mi na kilku i chyba od nowa bede wrzucal po 2-3,żeby je znależć, też nie wszystkie na moim P8 lite dało się zastosować, miałeś podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ryyyAv

Ja po wrzuceniu wszystkich i przewinieciu listy sie przerazilem heh trudno powiedziec czy jakies nie dzialaly

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już wiem jak wywalić motywy z karty sd,patrzysz w aplikacji motywy ile ma mb i szukasz w plikach i usuwasz z tą samą liczbą mb.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ryyyAv

Poleciało piwko, dzięki za info. Jednak się tą paczką jeszcze w wolnej chwili pobawię ;) Jakbyś mógł polecić kilka dla Ciebie fajnych motywów (nazwę pliku?) to chętnie sobie zobaczę ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To może podzielcie się motywami zasługującymi na uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masakra...dzisiaj siedziałem prawie 3 godziny a jestem w 1/3 przeglądania i wyrzucania tych, które mi się nie podobają...wiele jest z aplikacji motywy,wiele się powtarza po 3-4 razy,bałagan straszny zorbili...Na razie z tych co mnie się podobają to są to: deafault ponieważ mam mój telefon z play, to był tylko motyw PL i taki sam default,teraz jest default jak z Huaweia P8,czyli ten oryginalny :), blue bubbles,dancing youth,alive,blue,never frget the original heart,simple circular...Jak na razie to wszystko, jutro kolejną część sobie posprawdzam,oczywiście to moja lista,każdemu podoba się coś innego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ryyyAv

Dzięki za podzielenie się :) Napisz proszę jeszcze tylko czy podane nazwy to nazwy plików które trzeba wrzucić? Chodzi mi o to czy wystarczy że w paczce na komputerze znajdę np. "Blue" i tylko ten jeden plik jak wrzucę to będzie działać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi