Skocz do zawartości
jmyung

Działanie baterii na HTC M8s. Dyskusja ogólna.

Rekomendowane odpowiedzi

jmyung

Muszę trochę przeprosić ten M8s :) Jestem mało ogarnięty bo chodziłem z włączonym NFC. Po wyłączeniu tego, wyłączeniu kilku aplikacji googla bateria mi trzyma po 3 dni (moje normalne użytkowanie) oraz 2 dni przy dość intensywniejszym (kilka godzin rozmów, korzystania z aplikacji etc). Jestem bardzo zadowolony z tego faktu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sp4ubw

To jak takie przeprosiny to z mojej strony również :) Pisałem wcześniej, że bateria to porazka, a po miesiącu obiektywnie stwierdzam, że myliłem się. Trzyma bardzo porządnie i również jestem bardzo zadowolony. Wszystko wróciło do normy gdy przestałem używać FB i Messengera zastępując je aplikacją FB Lite.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio zauważyłem że nawet gdy mam mało stanu baterii nie mruga mi ta ostrzegawcza dioda na górze telefonu. Miał już ktoś ten problem? Zastanawiam się czy może się nie przepaliła ,ale to raczej nie możliwe 

Update : Zaczęła mrugać jak stan naładowania baterii spadał do 8% procent. Teraz rodzi się pytanie od jakiego stanu baterii zaczyna mrugać wam ta dioda? Wydaje mi się że kiedyś zaczynała mrugać już przy 15 lub 10 % 

Edytowane przez johhny95

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zbiłem do 8% i mruga dioda na pomarańczowo. Tak chyba miałem zawsze.

Przy 15% jest tylko komunikat, że bateria ma niski poziom.

Swoją drogą mam 8% a telefon chodzi już 3d 7g 34min także jestem z baterii bardzi zadowolony.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli wszystko ok ,  mi bateria trzyma bardzo podobnie do Twojej   :) Wynika z tego że mamy udane egzemplarze :D

Edytowane przez johhny95

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zbiłem do 8% i mruga dioda na pomarańczowo. Tak chyba miałem zawsze.

Przy 15% jest tylko komunikat, że bateria ma niski poziom.

Swoją drogą mam 8% a telefon chodzi już 3d 7g 34min także jestem z baterii bardzi zadowolony.

Hymn czy telefon jest używany? Możesz podesłać jakiś wykres baterii, raport zużycia cokolwiek... Mój telefon nie dociaga 24h LTE włączone, synchronizacja, Skype poczta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już ładowałem także po ptokach...

Nie maiłem ciągle włączonego LTE, parę razy dziennie fejsa sprawdziłem i tyle.

W domu jak byłem to WIFI włączone prawie cały czas prócz nocy.

Do tego używam Greenify...dużo pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cayman

Dokładnie mój tak samo, średnio trzyma 24 godziny a przy mniejszym użytkowaniu dociagne do 48 ale to już absolutny max. Nigdy żaden smartfon mi nie trzymał ponad 3 dni przy moim użytkowaniu a trochę już ich miałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten telefon to kuriozum bateria 12 godzin.... do tego ekran wolno reaguje umulony szczerze g3 się przycina ale m8s juz to padaczka nie dziwie się ze htc tonie

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi