Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

jmyung

Działanie baterii na HTC M8s. Dyskusja ogólna.

Rekomendowane odpowiedzi

Cayman

Może trafiłeś na wadliwy egzemplarz, u mnie ekran jest bardzo czuły i szybko reaguje. Bateria standardowa jak w każdym smartfonie którym miałem

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HC0

Ten telefon to kuriozum bateria 12 godzin.... do tego ekran wolno reaguje umulony szczerze g3 się przycina ale m8s juz to padaczka nie dziwie się ze htc tonie

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Albo masz taki egzemplarz albo zawalony system śmieciami które go zamulaja i rozladowuja baterie. Ekran to bym nawet powiedział że momentami jest zbyt czuly, człowiek ma wrażenie że trzymając bardzo blisko palec nie dotyka jeszcze ekranu telefon już reaguje ( mam tak czasem przy przeglądaniu www ) ale to pewnie złudzenie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cayman

Właśnie teraz zauważyłem że po ostatniej aktualizacji bateria działa krócej... Dzisiaj odpialem od ładowarki i za 2 godziny, gdzie telefon tylko leżał ubyło 5% baterii. Kiedyś to tyle mi ubyło przez całą noc a nie przez 2 godziny. Mam nadzieję że to tylko jednorazowa wpadka i więcej się to nie powtórzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cayman

Wyłączony jak zwykle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W maju miałem podobną historię. Zdarzyła mi się to 2 razy. Raz przed snem bateria 37% rano wstałem i telefon wyłączony. Drugi raz co włączyłem ekran to znikało 2%. Nie znalazłem powodu. Po ponownym uruchomieniu telefony było okej. Całe szczęście więcej to się nie powtórzył. Ktoś doradził, że mogłem mieć włączony GPS i on cały czas "szukał".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś musieli dorzucić do tego najnowszego  softu bo mi też bateria ginie w oczach. O godzinie 15 odłączyłem telefon od ładowarki a w tym momencie mam 76%...

Edytowane przez johhny95

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi