Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
jmyung

Działanie baterii na HTC M8s. Dyskusja ogólna.

Rekomendowane odpowiedzi

Cayman

Powód podałem - słaba bateria, traci przez noc 30%. W salonie playa nie wymagali faktury, sprawdzili po imei kiedy telefon został kupiony

Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, mam już ponad rok ten telefon(wcześniej się na forum też wypowiadałem) i pojemnośc baterii owszem spadła, ale nieznacznie :D Jestem mega zadowolony. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sanali

Siema, mam problem z moim HTC m8s i jego baterią. Sprawa wygląda następująco - telefon ma 2 lata (miesiąc gwarancji pozostał) odziedziczony po młodszym bracie (długa historia) - po otrzymaniu telefonu zauważyłem dziwne zachowanie "baterii". W nocy na idle *(8h) drainuje około 2/3 % więc jest ok. W momencie korzystania z telefonu bateria leci na łeb na szyję - około 2% w ciągu 3 min używania przeglądarki (zwykły onet.pl) -  7% w 10 min youtuba, Na teście diagnostycznym htc traci 16%. Zaniosłem telefon do play, wysłano do regenersis - tam wymieniono baterię, telefon wrócił - więc zrobiłem mu test diagnostyczny - stracił 18% baterii... . Drenaż jest jaki był przed serwisowaniem, do tego często pojawia się wykrzyknik na ikonce baterii. Dla porównania zrobiłem Antutu test na baterię - 3331 pkt, co jest na poziomie Xperia SL... . Hard resety, kalibracje i nowy system przerobiłem... Dodam, że komórka ma recovery teamwin, supersu i xposed (z greenify i ambientem).

Pytanie: Czy taki problem może być spowodowany tylko baterią ? 

Sanali

Spoiler

main.png

Screenshot_20170701-193033.png

Edytowane przez DeTeMoto
    Grafika zawsze w SPOILERZE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@sanali Niestety wydaje mi się, że to normalne. Mam tak samo. Teraz jak na słońcu wyjmę telefon to po paru minutach parzy (dlatego muszę mieć etui, ale nawet przez niego czuć ciepło). Ale tak miałem od samego początku :/ . Do tego jak się tak grzeje to mam wrażenie że bateria rozładowywuje się dużo szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DeTeMoto
    4 godziny temu, kubaork napisał:

Do tego jak się tak grzeje to mam wrażenie że bateria rozładowywuje się dużo szybciej.

Też zauważyłem podobny objaw, co prawda w Desire 820. Ale to może być "urok" htc :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sanali

Ciekawi mnie jaki wynik w teście diagnostycznym powinna mieć nowa bateria. Rozmawiałem z HTC to konsultantka była zdziwiona tak niskim wynikiem podczas testu. Czekam na odpowiedź reklamacji od ctdi (regenersis) i umówiłem się z HTC, że konsultantka obejmie moją komórkę "opieką" ;] Jak to wyjdzie w praktyce, zobaczymy ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sanali

Siema,

chciałem tylko zaznaczyć, że po moim drugim wysłaniu do serwisu, komórka w teście baterii straciła 9% (wcześniej 19/20%) - czyli wymieniono w końcu baterię na nową/bez wad :)

Pozdrawiam,

Sanali

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy podczas usługi serwisowe, są widoczne prace serwisowe na telefonie, ryski etc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sanali
    51 minut temu, PISowiec napisał:

Czy podczas usługi serwisowe, są widoczne prace serwisowe na telefonie, ryski etc?

Jeżeli telefon był otwierany to na bank wymienili maskownice więc powinny być nowe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi