Skocz do zawartości
jmyung

Działanie baterii na HTC M8s. Dyskusja ogólna.

Rekomendowane odpowiedzi

Odłączyłem ładowarke wczoraj o 22 a w tym momencie mam 76% więc uważam że teraz jakoś sytuacja się ustabilizowała biorąc pod uwagę że musiałem dwa razy zrobić reboot 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na baterię narzekać nie mogę. W pierwszym tygodniu troszkę szybko spadała. Po jednym dniu musiałem ładować. Lecz wszystko z czasem się ustabilizowało. Tel odłączyłem o 9 rano, mam 76% a jest juz po 1 w nocy. Trochę wi-fi, zdjęć, mp3 i ok 30 minut rozmów. Generalnie jest OK.

Edytowane przez Mały862

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cayman

Co do baterii to zauważyłem że jeżeli mam włączone Wi-Fi i Lte to przez noc bierze aż 7%! Nie wiem dlaczego priorytetem jest lte i kiedy rano wlaczam ekran to telefon pracuje na lte i dopiero za chwilę przełącza się na Wi-Fi. Ktoś ma jakiś pomysł na rozwiązanie tego?

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DeTeMoto

Zagłęb się w ustawienia zaawansowane WIFI i LTE. I tam zrób sobie porządek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cayman

Ale co dokładnie, patrzyłem na wszystkie ustawienia i nic nie znalazłem

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DeTeMoto

Przeczytaj ze zrozumieniem wszystkie ustawienia WIFI i LTE i ustaw sobie je tak, żeby działały tak jak chcesz. Teraz widocznie gryzą się. Pewnie masz włączane szukanie sieci WIFI i ono drenuje baterię. To standard w HTC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lopez07

Moglibyście wrzucić screeny z użycia baterii najważniejsze czas na sot.  Otóż mam tego HTC od środy i póki co czas na baterii zwłaszcza na sot nie powala Max 4h. Jasność zazwyczaj 15/25% tryb oszczędzania energii transmisja danych itp. Włączone tylko kiedy korzystam. Ogólnie od kiedy bateria wam się zaczęła normalnie układać?

Edytowane przez DeTeMoto
Ortografia!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cayman

4 godziny to taki standard, u mnie tyle wytrzymuje przy intensywnym użytkowaniu i jasności na auto

Wysłano za pomocą telegramu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lopez07

Zatem ogólnie kiepsko wydawało mi się, że różnica względem desire 820 będzie ale widać duże podobieństwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi