Skocz do zawartości
Kamil_LFC

Pokrowce, Etui, Kabury itp. Który warto kupić.

Rekomendowane odpowiedzi

Też dzisiaj kupiłem Double dip case. Czy nie mieliście na początku problemu ze spasowaniem? Jak założyłem siwe końcówki to miałem wrażenie, że na górnej jest spora szpara, jakby do końca niedopinalo się. Teraz chyba jakoś się ułożyło. Nie widać tak tej szpary. Oczywiście etui kupiłem pod m8 bo pod m8s chyba nie ma. Ogólnie polecam. Wygląda nieźle, twardy plastik, trochę śliski ale nie jest źle.

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
malony

Ja mam ciagle problem ze spasowaniem tego etui na gorze i na dole sa szparki juz sie zastanawialem co robie nie tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Właśnie jak pierwszy raz założyłem to nie wyglądało to ciekawie i nawet zastanawiałem sie czy nie zwrócić tego etui. Teraz jakby się troche docisnęło i nie widać tych szpar tak bardzo, jednak jakieś minimalne są i pewnie kurz się dostanie. Gdyby ktoś planował założenie szkła hartowanego i doubel dip case, to polecam najpierw kupić case a później założyć szkło. Ja założyłem najpierw szkło i musiałem odklejać bo przykleiło się za blisko jednej strony i case przeszkadzał ;/

Edytowane przez baca01
Nie cytujemy postów poprzedzających

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do Dip Case to po założeniu polecam chwycić go za krańcowe elementy i "wygiąć" w swoją stronę (trzymając telefon ekranem do twarzy). Fajnie wtedy zaskakują i są mało co idealnie spasowane. Mam nadzieję, że jasno to opisałem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
malony

Niestety u mnie to spasowanie jak juz pisalem nie jest idealne jakbym nie dociskal to i tak szparki pozostaja,moze wina szkla ktore mam zalozone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądnąłem dzisiaj dokładnie telefon i mam sporo małych rysek pod etui Duble Dip. :/

Pożegnałem się z nim i będę używał telefonu bez żadnego pokrowca, jednak tak jest najładniejszy. Stwierdziłem, że po co mam go zasłaniać skoro taki ładny jest.

Porysuje się troszkę to mówi się trudno...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[Dodano: 07.07.2015 - 16:26]

Używa ktoś może tego case w M8s .Znajomy ma case tej firmy w SGS3 i jest bardzo zadowolony , ale jak ja widze że coś pasuje do M8 i M8s to jakoś od razu zaczynam się obawiać 

http://allegro.pl/cienkie-etui-nakladka-case-mate-do-htc-one-m8-m8s-i5522404717.html

Ja zakupiłem to na innei aukcji. http://allegro.pl/etui-obudowa-case-mate-barely-there-htc-one-m8-i5223964833.html

Nie potrzebne mi żadne "szkła" ochronne więc nie widziałem uzasadnienia żeby za nie płacić. Nigdy nie narzeklaem na jakieś ryski czy "kropeczki". Nie zrobiły mi się nigdy na szkle hartowanym. A jeśli były to jakieś drobiazgi nie mające znacznia strategicznego. Dla mnie to jest sprzęt do używania. Więc nie robię w gacie jak coś by się pojawiło.

Genetalnie to etui  jak to się mówi "jest jak stąd" Pasuje idealnie. Telefon cały czas jest zgrabny, nic nie odstaje.

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja także kupiłem silikonowe etui do M8 i idealnie leży na moim M8s. Na dot view się nie zdecydowałem. Nie pasuje i tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sp4ubw

Case-mate pasuje idealnie, wiec są etui pasujące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi