Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Kamil_LFC

Pokrowce, Etui, Kabury itp. Który warto kupić.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś z Was miał do czynienia z oryginalnym Hard Shell-em na M8? Miałem coś takiego na starym One S i sobie chwaliłem.  Z chęcią bym zakupił na M8s tylko nie wiem jak będzie ze spasowaniem. Proszę o opinie. Link do produktu poniżej.

http://allegro.pl/cienkie-etui-ochronne-hard-shell-htc-one-m8-folia-i5726493211.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli to jest to co miałem dołączone w zestawie (wygląda tak samo) to tragedia. Łuszczy się jak diabli, zero estetyki i troszkę za duże...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, to nie to samo. W zestawie otrzymaliśmy jakieś gumowe ustrojstwo. Tu mamy do czynienia z twardym tworzywem.

Połączony post:

Podpinam się pod pytanie.

Dodatkowo zapytanie do posiadaczy IMAKów czy nie powstają rysy na bokach tel przy ściąganiu etui?

I takie dość ogólne pytanie . Czy zdarzyło Wam się ze jakieś etui zamiast chronić, zarysowało Wam obudowę? Zostawiało jakiś ślad po sobie? Często widziałem ślady w postaci przetarcia pod brzegiem wycięcia pod aparat. Lecz to było na obudowach malowanych.
    Piszcie swe uwagi. Może ktoś uniknie zakupu bubla.

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DeTeMoto
    Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cayman

Mam imaka 2 miesiące i nie mam na telefonie żadnej ryski. Jak ściągam etui to jest porysowane, jednak gdy jest na telefonie to tych rys nie widać, z drugiej strony to bardzo dobrze że porysowane jest etui a nie telefon) jedyna wadą przeźroczystego etui jest to że co kilka dni trzeba je ściągnąć i wyczyścić bo widać paprochy między telefonem a etui.

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś moze polecić solidne euti do desire 820? myslałem o tym http://allegro.pl/htc-desire-820-pancerne-etui-szklo-na-ekran-i5559904302.html?bi_s=ads&bi_m=p2,1&bi_c=53052

jakieś opinie, porady?

Chyba pomyliłeś działy. Desire 820 a dokładnie temat kabur, case-ów masz tutaj http://forum.android.com.pl/topic/230968-jaki-caseetui-wybrac-ktory-spelnialby-moje-wymagania/

Połączony post:

Akurat przezroczystości nie uznałbym za wadę. Przynajmniej wiesz jak Ci się syfu nazbiera. Przy każdym kolorowym byś tego nie zauważał, a by się dostał jakiś twardszy paproch czy coś i by narobił rysek.   

Edytowane przez DeTeMoto
    Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to jest w końcu z tym Dot View? Pasuje, czy nie?
    Naczytałem sie bardzo wiele opinii, niektórzy twierdzą, że pasuje, inni piszą, że "układa się" po pewnym czasie, a jeszcze inni piszą, że nie pasuje.

To jak w końcu jest z tym? :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DeTeMoto

@up - być może część opisuje oryginał od HTC a niektórzy "chiński orginał"   ...:) (błąd celowy w słowie oryginał).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie chciałbym wiedzieć jak to z tym oryginalnym dot view ze strony producenta do m8s. Bo na stronie mają, więc dziwne jakby nie pasowało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi