Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Kamil_LFC

Pokrowce, Etui, Kabury itp. Który warto kupić.

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałem dzisiaj etui dokładnie z tej aukcji:

http://allegro.pl/wyprzedaz-etui-gumowe-htc-one-m8s-szklo-hartowane-i6140776412.html

Jakby ktoś szukał opinii to po 1 dniu użytkowania oceniam na 9/10 skali:) Dla mnie rewelka. Fajną ma strukturę, mikro kuleczki, telefon wygląda świetnie, a i dobrze w dłoni leży. Mały minusik za to że guma minimalnie da się odchylić przy lewym boku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma Dot View ładnie pasującego do M8s. Są tylko do M8

Zgadzam się, do M8s oryginał od M8 nie działał u mnie i się nie domykał. Ale od czego są małe chińskie rączki? :-D Zakupiłem Dot View na Aliexpress za całe 3,50 $ i wszystko pięknie działa!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z racji tego że mój poprzedni case nie zdał egzaminu właśnie zamówiłem imaka zobaczymy jak on będzie się sprawował  

Edytowane przez johhny95

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od 2 tygodni użytkuję Ringke Slim koloru czarnego. Na chwilę obecna mogę pochwalić tego case'a.

Dobrze dopasowany - nic nie trzeszczy, nie odstaje, dość szczelnie przylega do plecków. Po tygodniu trafił się tylko jeden malutki paproch.Rant lekko wystaje ponad ekran. Z założonym szkłem hartowanym, można powiedzieć że jest na "zero".  Dobrze leży w dłoni i się nie śliska. Nie zbiera rys i śladów po paluchach. Dojście do wszystkich przycisków oraz portów bezproblemowe. 

A telefon wygląda całkiem dobrze. Ja gorąco polecam.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cayman

Ja powrocilem do imak crystal case. Według mnie najlepszy i nie zakrywa piękności naszego HTC

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem przez  chwile imak cristal case , ale zakupiłem CASE-MATE NAKED TOUGH. Obudowa bardzo podobna do imaka , ale posiada dodatkowo ramkę , która chroni ekran w razie upadku 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi