Skocz do zawartości
Kamil_LFC

Pokrowce, Etui, Kabury itp. Który warto kupić.

Rekomendowane odpowiedzi

Cayman

Polecam imak crystal, bardzo dobrze pasuje, nic nie trzeszczy. Jest lepiej spasowany niż double dip case. Do tego przeźroczysty i ukazuje piękno naszych m8s

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie podoba sie Wam to etui HTC dodawane w komplecie z telefonem? Chroni boki, tył, jednoczesnie jest cienkie i pasuje idealnie. Mam nadzieję, że nie rypie telefonu, a ja o tym nie wiem ;)

Edytowane przez Baton1203

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Etui fabryczne jest spoko gdyby po 3 dniach się całe nie łuszczyło przez co wygląda dramatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
HC0

@up

Wygląda dramatycznie ale chroni telefon tak jak powinien... Jedynie co jakiś czas trzeba zdjąć i krawędzie dogiąć do środka żeby idealnie pasowało bo potrafi odstawać. Nad wejściem jack i ładowania ta cienka belka pękła przez co ją usunąłem, zaślepka oczywiście również usunięta. W połączeniu ze szkłem hartowanym etui spisuje się bardzo dobrze, a wygląd ma jaki ma.

Edytowane przez baca01
Nie cytujemy postów poprzedzających

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wip26

A ja nosiłem oryginalne etui trzy tygodnie i nie ma śladu zużycia. Ale dzisiaj zdjąłem i ciesze się widokiem eleganckiego telefonu. Nigdy wcześniej nie używałem żadnych futerałów i teraz żałuję tych trzech tygodni. Bo taki futerał na telefonie to trochę jak sex z prezerwatywą. Połowa przyjemności :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HTC Dot View jest juz dostepne dla M8s? Ponieważ wszedłem sobie z ciekawości na strone HTC i w akcesoriach M8s normalnie pokazują Dot View.

http://www.htc.com/pl/accessories/#!pid=htc-one-m8s

Czy to po prostu z M8, co niekoniecznie działa jak powinno?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie kupuj to ściema. Ja kupiłem 4 miesiące temu tragedia!!!!!Zapewniali że ok i lipa totalna!!!! Przestrzegam!!! Odstaje itp   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam chciałem kupić obudowę dot view od htc m8 ale czy ona będzie pasowała dzwoniłem do htc i nie umieli mi odpowiedzieć skierowali mnie na infolinie expiriens pl  ale nic nie wiem ktoś ma ta obudowę z htc m8  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi