Skocz do zawartości
Kamil_LFC

Pokrowce, Etui, Kabury itp. Który warto kupić.

Rekomendowane odpowiedzi

@up - być może część opisuje oryginał od HTC a niektórzy "chiński orginał"   ... :) (błąd celowy w słowie oryginał).

Bardzo możliwe. Dziwne żeby oryginalna obudowa Dot View nie pasowała. Miałem domyślnie wgraną aplikacją "Dot View" na telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś z Was miał do czynienia z oryginalnym Hard Shell-em na M8? Miałem coś takiego na starym One S i sobie chwaliłem.  Z chęcią bym zakupił na M8s tylko nie wiem jak będzie ze spasowaniem. Proszę o opinie. Link do produktu poniżej.

http://allegro.pl/cienkie-etui-ochronne-hard-shell-htc-one-m8-folia-i5726493211.html

Mam oryginalnego Hard Shella do M8 i idealnie pasuje do M8s. Polecam bo telefon świetnie się prezentuje ;)

Kupowałem tutaj : http://pancernik.eu/pl/p/Etui-Translucent-hard-shell-HTC-One-M8/2361

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam pytanie czy Dot View z M8 (HC-M100) pasuje idealnie do M8S??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jakiej jakości jest to oryginalne etui dołączone do zestawu?

Wysłane z mojego SM-T700 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tragicznej jakości. Tydzień czasu i będzie do wyrzucenia xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Szymon Szwarc

Czy to etui hard shell nie jest śliskie? jest przeźroczyste czy mleko? można jakies fotki? zalezy mi żeby telefon pewnie trzymał się w ręku. Nie śliski plastik. Fajna jest ta guma w tym etui które jest w zestawie. Pewny chwyt i to jedyne zalety tego produktu...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby ktoś reflektował to mogę załatwić używane double dip case (szaro-szare + niebiesko-czerwone, tylny panel szary.) Małe ryski na tylnym panelu. 100% oryginał oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możecie polecić jakąś dobrą ochronę na M8s ,Coś co by dobrze ochroniło go przed kurzem itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w pracy mam problem z pyłem. Poza standardowym case'em mam jeszcze etui na zamek. Wkładam cały telefonik, zamykam i problem kurzu, pyłu rozwiązany. Koszt nie jest duży bo 10 zł a rozwiązuje problem w 100 %. Etui kupiła mi żona w sieci sklepów PEPCO. Może nie wygląda jak przedmiot klasy premium, lecz praca to nie rewia mody. Ważne by spełniało swoją funkcję. 

Połączony post:

@Szymon Szwarc

Czy to etui hard shell nie jest śliskie? jest przeźroczyste czy mleko? można jakies fotki? zalezy mi żeby telefon pewnie trzymał się w ręku. Nie śliski plastik. Fajna jest ta guma w tym etui które jest w zestawie. Pewny chwyt i to jedyne zalety tego produktu...

pozdrawiam

Jakoś na dniach powinien dotrzeć do mnie oryginalny hard shell. Dodam opinię i fotki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi