Skocz do zawartości
Kamil_LFC

Pokrowce, Etui, Kabury itp. Który warto kupić.

Rekomendowane odpowiedzi

hal_

Na początku zastanawiałem się, co wyprawiacie (delikatnie mówiąc) z telefonem, że etui z boxa Wam się łuszczy, zrywa. Po pól roku delikatnego użytkowania też mnie to dopadło. Kupiłem przezroczystego imaka za dychę i wszystkim go polecam. Telefon jest za ładny, żeby go chować pod paździerzem. Martwi mnie jedynie ścieralność odsłoniętych krawędzi - nie rysują się u Was za szybko?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie zdrapuje się ta srebrna farba , która ma emitować chrom i czarna ramka też nosi ślady użytkowania. Oprócz tego telefon wygląda jak nowy a używam go już 8 miesięcy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety jestem zmuszony wrócić do tematu. Oryginalny hard shell po prawie 3 miesiącach nadaje się tylko do wymiany.Dolne narożniki popękane. Dodam tylko że tel nie zaliczył upadku. Macie może jeszcze jakieś ciekawe propozycje etui? 

Zdjęcia dla przedstawienia problemu.

post-96525-0-03496900-1455647281_thumb.jpg

post-96525-0-74300000-1455651178_thumb.jpg

post-96525-0-24836100-1455651211_thumb.jpg

Edytowane przez Mały862
    Dodano spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Cayman Możesz mi powiedzieć jak wygląda tem imak po kilku miesiącach?? tzn chodzi mi o to czy żółknie, bo wiem że te zwykłe "kondony" żółkną, mam niebieskiego fona i szkoda mi go chować w coś ciemnego. znalazłem imaka na allegro za 9.99zł i polecony gratis więc chyba warto, ale jak ma żółknąć tak samo jak zwykły case za 5zł, to bezsensu go kupować. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cayman

Nie zolknie, tylko łapie rysy, ale chyba od tego jest) za taką cenę można co pół roku sobie zmienić. Jest dobrze spasowane i poprawia chwyt telefonu

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A używa ktoś może Nillkin Nature?? myślałem że ten imak to bardziej silicon niż plastik, ale jest plastik a to mi średnio odpowiada;/ Nillkin fajnie wygląda tylko pytanie jak się sprawuje i czy żółknie?? w końcu nie kosztuje 10zł tylko trochę więcej, a za te pieniądze fajnie by było kupić coś na dłużej niż 2 miesiące

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cayman

jest z takiego materiału że prawdopodobnie pożółknie. Miałem kiedyś podobne etui tylko z firmy Puro za 50zł i po 2 miesiącach było żółte i brzydkie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up zatem nie będę ryzykował, zamówiłem wczoraj imaka za 9,99zł z gratisowym poleconym. W sumie na p8 lite też miałem etui z plastiku, tyle że te oryginalne od Huawei były jakby lekko gumowane i dobrze się trzymało w ręku, zobaczymy jak będzie z tym. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj zamówiłem SPIGEN Slim Armor za 60 zł. Mam nadzieję, że to był dobry wybór, biorąc pod uwagę niemały wydatek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi