Skocz do zawartości
Kamil_LFC

Pokrowce, Etui, Kabury itp. Który warto kupić.

Rekomendowane odpowiedzi

2 dni temu przyszedł do mnie imak, powiem tak w tym etui telefon w końcu wygląda jak telefon, mam niebieski więc etui robi fajny efekt błyszczący. Jest mniej śliski niż sam telefon ale też bardziej niż etui z zestawy dzięki czemu nie mam już problemu z wyjęciem go z kieszeni podczas jazdy samochodem, w oryginalnej gumie musiałem się nieźle nagimnastykować bo nie chciał się "wyślizgnąć" już pierwszego dnia spadł mi na podłoge bo nie mogłem go wyjąć, na szczęście na panele a nie na kafelki :D jedyny minus jaki już był zresztą opisywany to strasznie łapie drobne ryski, po 2 dniach wygląda mniej więcej jak folia w telefonie używanym z pół roku, ale w sumie widoczne są dopiero pod kątem więc mi to nie wadzi :) Polecam z czystym sumieniem zwłaszcza za cenę za jaką go kupiłem czyli 9,99zł i przesyłka gratis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj dotarł do mnie  Case Mate Barely There i niestety będę go zwracał. Case jest bardzo płytki. Widać prawie całą srebrną krawędź a w górnych rogach nie dochodzi do końca. Trzeba go lekko przycisnąć by wszedł do końca a i tak dostaje luzu po chwili. Słabe spasowanie, płytki, generalnie nie polecam.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dotarł do mnie niedawno Spigen Slim Armor.

Jestem w sumie zadowolony z niego dobrze chroni obiektyw.

Jedynym minusem jest to, że podłączy się słuchawek do M8s, kiedy mamy założone to etui. Mini Jack nie sięga do końca. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A miał ktoś Nillkina? Niby jest tylko dedykowany do M8 lecz może komuś przypasowal.

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja noszę zwykłe silikonowe etui 3d bo jest duży wybór wzorów (minionki, myszki minnie, mickey itp.) i materiał też jest dobrej jakości. Wg mnie świetnie chroni telefon. Ja znalazłem sklep www.etui-gsm.pl mają też zwykle typu goospery jak ktos lubi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam koledzy co sądzicie na temat tego etui

http://allegro.pl/spigen-sgp-slim-armor-etui-htc-one-m8-m8s-i5852030612.html warto?

Czy może jednak coś innego ?

Interesowalem się takim 

http://allegro.pl/etui-nillkin-frosted-shield-do-htc-one-m8-m8s-i6124316502.html?bi_s=ads&bi_m=p2,1&bi_c=133858

ale zostały kolory biały i czerwony

chyba, że Ktoś znajdzie Mi szary, czarny?

Pozdrawiam

Przemek

[Dodano: 24 maj 2016 - 22:16]

jeszcze ewentualnie ten http://allegro.pl/oryginalne-etui-htc-one-m8-m8s-double-dip-blue-i5802868934.html?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Double dip odpuść. Na M8s nie pasuje...Miałem i sprzedałem po 1 dniu za połowę wartości. M8, a M8s jednak się różnią dosłownie brakuje milimetra żeby to etui pasowało ładnie. Mam kolegę co ma M8 i faktycznie odrobinę się różnią telefony.

Poza tym double dip jest bardzo śliskie. Wypada z ręki częściej niż normalna obudowa:)

Jakbyś kupił Spigen to daj znać jak pasuje.

Edytowane przez mondeoklub

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Witam no właśnie najgorsze jest to, że wszyscy piszą, że pasuje zarówno na M8 jak i M8S, powiem tak większość sklepów z etui w Łodzi robi wielkie oczy jak pytam o etui do HTC M8S, więc już wiem że telefon nie ma sobie równych:) jeżeli chodzi o powtarzalność. Jest to również problem bo wybór etui może i jest na allegro spory ale tak jak piszesz do M8s te milimetry mają znaczenie.

Może Ktoś wypowie się Kto ma idealnie dobrany silikonowy case do M8S

[Dodano: 25 maj 2016 - 22:54]

może to http://allegro.pl/oryginalne-etui-htc-one-m8s-szare-f-vat-23-i6221144038.html ??

Edytowane przez skolsiwo
Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mk77

Ktoś na tym forum kiedyś sprzedawał oryginalne etui Dot View do m8s(m8).

Chciał bym takie coś kupić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma Dot View ładnie pasującego do M8s. Są tylko do M8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi