Skocz do zawartości
markos777

microUSB -> HDMI

Rekomendowane odpowiedzi

jodzet

Przepraszam za pytanie jak ju bylo w temacie zadawane...

Jaki kabel HDMI do Sensacji zagwarantuje mi np plynne dzialanie na laptopie (wyjscie HDMI) roznych gier, aplikacji czy programow?

Zostaje tylko: HTC AC-M490 - Kabel MHL Sensation/Evo 3D czy moze sa jakies inne, tansze zamienniki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec21

zapytam z ciekawości jak jest w końcu z tym mhl w sensation sam mam galaxy s 2 i każdy film jaki na telefonie odtwarzam nawet 1080p o sporej wadze i bitrate jeśli na telefonie działa to i na tv też po kablu ale by mieć pełną rozdzielczość trzeba używać odtwarzacza wideo samsunga i tu nasuwa mi się pytanie do tych którzy twierdzą że tnie trochę przy szybkiej akcji czy próbowaliście odtwarzać odtwarzaczem htc? jeśli tak to czy na telefonie normalnie działa czy też tnie? jeśli normalnie to znaczy że procesor i grafika a zwłaszcza grafika bo to na za to jest odpowiedzialna jest w tym telefonie tak słaba że nie daje rady.

a pytam bo zastanawiam się nad zmianą s2 na sensation.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Przepraszam za pytanie jak ju bylo w temacie zadawane...

Jaki kabel HDMI do Sensacji zagwarantuje mi np plynne dzialanie na laptopie (wyjscie HDMI) roznych gier, aplikacji czy programow?

Zostaje tylko: HTC AC-M490 - Kabel MHL Sensation/Evo 3D czy moze sa jakies inne, tansze zamienniki?

Dosłownie taki kabelek mam już z pól roku i jestem zadowolony płynnie chodzą filmy gry HD niema nie_ma problemu z niczym Dobry room i kernel i śmiga aż miło

Wysłane z mojego HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Smogg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi