Skocz do zawartości
HappyLama

[MIUI] WajkIUI 1.10.21 - MULTiLanguage

Rekomendowane odpowiedzi

Czym się różni WajkIUI od zwykłego MIUI ? Czy tylko tym że ma polski język, bo jeśli tak to alternatywą jest MIUI z tłumaczeniem ACID-a ze strony ######, jeszcze jedno w WajkIUI 1.7.19 BAAARDZO mi sie podabało w jaki sposób gaśnie ekran wyglądało to jak gaśnięcie starych kineskopowych monitorów po prostu fajny efekt, ktoś wie czy jest to gdzieś w ustawieniach a może w jakimś motywie???

Poza tym WajkIUI 1.8.12 chodzi bezproblemowo i naprawdę jest to fajna alternatywa po wszystkich CM-ach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozni sie tym, co w pierwszym poscie opisane bylo po "ROM zrobiony przez 'Wajk'"

tlumaczenie jest gorsze niz z miuipolska, a na poprzedniej wersji 1.7.29 nie dzialalo mi podkrecanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te zmiany które opisuje Wajku są ogólnikowe "dodano, usunięto, szybciej, lepiej" ale dlaczego, jaki skrypt kto napisał itd itp ?? A jakieś podpowiedzi jeśli chodzi o "wygaszacz" ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdz czy nie masz takiej opcji

/ustawienia/wyswietlacz/animacja i efekt odblokowania/efekt blokowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygaszacz działa :) choć wydawało mi się że już to przełączałem i nic

Piwko poleciało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kik-a

Czy dziala Wam podglad wszystkich ekranow po nacisnieciu przycisku Home ? U mnie od ktorejs wersji niestety nie. Dziala jedynie powrot na strone domowa.

Sent from my Defy

Edytowane przez kik-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeskoczyłem z 1.7.19 na 1.8.12 na obydwóch działała ta funkcja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja cos nie mam szczescia do WajkIUI, wczoraj na 1.8.15 wysylajac sms reset telefonu, no to przysylam sobie na probe sms, tez reset, poprzednio tez mialem jakies komplikacje, juz nawet nie pamietam co to bylo. Wrocilem do czystego MIUI 1.8.15 i dziala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Makhi

Rom bardzo mi się podoba ale nie działa mi aparat ani kamera. Program się uruchamia ale jest czarne tło nie robia się zdjęcia ani filmy. Led działa.

Proszę o pomoc. Już wszystko okej.

Wgrałem ten rom bezpośrdenio na to co miałem z play czyli jakiś tam 2.1. Nie udawało mi się też wcześniej zrobić flash, dopiero na trzecim kompie się udało. W rsd wgrałęm JRDNEM_U3_3.4.2_179-002. Potem powtórnie zrotowałem telefon i wgrałem to cudo 2 coś tam, potym zabiegu wgrałem przez recovery rom z wątku i chyba wszystko chula.

Ps jaki waszym zdaniem jest najlepszy rom na defy.

Edytowane przez Makhi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qrvich
    Ja cos nie mam szczescia do WajkIUI, wczoraj na 1.8.15 wysylajac sms reset telefonu, no to przysylam sobie na probe sms, tez reset, poprzednio tez mialem jakies komplikacje, juz nawet nie pamietam co to bylo. Wrocilem do czystego MIUI 1.8.15 i dziala.

U mnie ten sam problem, częste resety w następujących sytuacjach: odbiór smsów, zmiana motywu, nieodebranie połączenia, obciążanie w czasie gier.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi