Skocz do zawartości
kamcio7

Ekran blokady i widżet pogody - ustawienie lokalizacji

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze jeden problem. Ustawiam sobie swoje własne miasto Częstochowe pod zegarkiem i w widżecie pogody również dodaję Częstochowe. Problem polega na tym, że co chwilę w widżecie pogody ustawia mi się aktualna lokalizacja ( której zresztą nie da się zaktualizować i pobrać pogody), a w ekranie blokady z pogodą pisze ,,Brak dostępnych prognóz pogody´' Czy jest jakas mozliwosc domyslnego ustawienia wybranego miasta ( w moim przypadku Czestochowy) w pogodzie i w ekranie blokady z pogoda?

Troche to wszystko chaotycznie napisalem, ale innaczej nie wiem jak. Z gory dzieki za pomoc

Zapomnialem dodac ze kiedy ustawie animowana tapete pogody to nie zgadza mi sie ona z ustawieniami w pogodzie

Edytowane przez kamcio7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pogodę w ekranie blokady można ustawić tylko na bieżącą lokalizację. Nie można niestety dać tam jakiegoś miasta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To w takim razie jeśli nie wykrywa w pogodzie mojej miejscowości jako bieżącą lokalizacje ( nic nie wykrywa, raz wykryło Warszawe, ale z późniejszą aktualizacją zniknęła), to mogę się pożegnać z ekranem blokady z pogodą ? :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dziwne bo mi jako bieżącą lokalizację potrafi wykryć miejscowości kilka razy mniejsze niz Częstochowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dexter

Dokładnie, wykrywa bardzo małe miejscowości, których nawet nie przyjmuje przy ręcznym wpisywaniu.

Wysłano z HTC Sensation Z710e z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No OK. Połaziłem trochę po mieście i mi wykryło sąsiednie miasto, tylko teraz mam inny problem. Kiedy np. zaktualizowałem pogodę o 22 to na następny dzień, załóżmy o 12 dalej mam ten księżyc czyli pogodę z 22. Wydaje mi się, że nie jest to tak jak powinno być, ponieważ kiedy w pogodzie wezmę pogodę 'za godzinę' to wyświetlają mi się prognozy na każdą godzinę jednego dnia i myślę że w widżecie powinna ta pogoda się zmieniać co najmniej co parę godzin. Trochę to denerwujące... Wy też tak macie? Wie ktoś o co chodzi?:(

Edytowane przez kamcio7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No OK. Połaziłem trochę po mieście i mi wykryło sąsiednie miasto, tylko teraz mam inny problem. Kiedy np. zaktualizowałem pogodę o 22 to na następny dzień, załóżmy o 12 dalej mam ten księżyc czyli pogodę z 22. Wydaje mi się, że nie jest to tak jak powinno być, ponieważ kiedy w pogodzie wezmę pogodę 'za godzinę' to wyświetlają mi się prognozy na każdą godzinę jednego dnia i myślę że w widżecie powinna ta pogoda się zmieniać co najmniej co parę godzin. Trochę to denerwujące... Wy też tak macie? Wie ktoś o co chodzi?:(

Co ile masz ustawioną aktualizacje pogody? I oczywiscie musisz miec polaczenie z internetem zeby zaktualizowalo pogode i zmienilo ksiezyc na slonko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dexter

Nie wykrywa Ci w tym miejscu, gdzie jesteś lokalizacji, dlatego wciąż jest księżyc z miejsca, gdzie ją wykryło poprzedniego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ok. Ale przecież ta pogoda jest na 5 dni, to czy samo to się jakoś nie powinno przełączać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi