Skocz do zawartości
kamcio7

Ekran blokady i widżet pogody - ustawienie lokalizacji

Rekomendowane odpowiedzi

Dexter

Bez neta+ lokalizacji - nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawia mnie w takim razie jaka jest lista miejscowości :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzordz

Witam mam pytanie dotyczące aplikacji pogody. Mianowicie pogoda niestety sama się nie aktualizuje, załóżmy że "klikne" odśwież o 22, mam księżyc, wstaje rano i ciągle to samo. Telefon mam cały czas podłączony do wi-fi, w ustawieniach mam zaznaczone aktualizuj po otwarciu. Wszystko powinno być ok

I drugie pytanie, czy wszyscy użytkownicy Sensation nie mogą zaznaczyć synchronizacji zaplanowanej? Synch zaplanowana i częstotliwośc aktualizacji są jakby na szaro i nie można ich kliknąć ani nic zmienić.

Mój brat w desire z moze zaznaczyc synchronizacje zaplanowaną i pogoda my się odświeża tak jak chce, co godzine

1004062r.th.jpg

Prosze o pomoc, dzieki! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co masz w: USTAWIENIA>SYNCHRO>POGODA? Ja mam pogodę na zielono. W nowym menu mam zaznaczone Synchronizuj Pogoda oraz Aktualizuj po otwarciu. Klikam na ten ptaszek i masz co ile chcesz aktualizować. Ja mam co godzinę. Póki co w Konta i synchronizacja u góry mam ptaszki zielone od Danych w tle i Autosynchronizacji. Przy moich ustawieniach działa wszystko poprawnie. Wypróbuj i daj znać.

---------- Post dołączono o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Na fotce nic nie widać. Jak w nią klikam to tylko mała się pojawia..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Na fotce są ustawienia pogody z szarymi opcjami dotyczącymi synchronizacji co X godzin.

A szare są dlatego, że nie masz włączonej możliwości Autosynchronizacji pogody - czyli tego zielonego kółka w miejscu podanym przez madtrexxa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzordz

Dzięki Panowie! Rzeczywiście trzeba było wejść w ustawienia synchro i tam to zrobić:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam taki problem aktualizuje mi się pogoda z aktualnego położenia a po chwili mam ''brak aktualnej ogody z aktualnego położenia" automatyczne aktualizacje mam wyłączone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi