Skocz do zawartości
Cayman

Klatkowanie interfejsu

Rekomendowane odpowiedzi

Cayman

Witam, ostatnio zauważyłem że po aktualizacji telefon bardziej klatkuje, szczególnie przy wejściu do menu, lub szybkim przewijaniu fb. U was też występuje takie zjawisko?

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic takiego na razie nie zauważyłem , ale będę się bacznie przyglądał i jak coś takiego zauważę to dam znać 

Edytowane przez johhny95

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciężko powiedzieć czy jest to kwestia samej aktualizacji. Sam facebook działa różnie, w zależności od wersji, która zmienia się mniej więcej co tydzień. Co do samego interfesju to cóż, M8s ma jeszcze duuużo do poprawy. Ale jestem spokojny. Mój tablet Galaxy Tab S, który na 4.4 przez rok był ślimakiem, szarpał animacje i używanie go było średnio przyjemne, po aktualizacji do 5.0 działa jak urządzenie z wyższej klasy. Super animacje w interfejsie, które sprawiają wrażenie, że wszystko działa z lekkością. M8s mi szarpie czasem nawet przy odblokowywaniu ekranu. A procesor ma lepszy, rozdzielczość niższa niż Tab S, więc jestem dobrej myśli co przyniesie 5.1. A jak nie to zawsze pozostają custom romy.

Co do bieżącego problemu to może wyczyszczenie danych aplikacji HTC Sense home itp mogłoby przynieść poprawę. Jeśli nie, to przywrócenie ustawień fabrycznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znajomy kupił Mi4i i jestem pod wrażeniem MIUI. Mam nadzieję że wydają nam MIUI 7 na nasze M8s- póki co request napisany :)

Ja także zauważyłem sporadyczne przycięcia- są jednak do zniesienia i nie drążę tematu- do Galaxy S3 jeszcze sporo mu brakuje ;).

Przestałem też używać dot view case- bo czasami po otwarciu klapki trzeba było czekać sporą chwilę na wybudzenie ekranu, co mnie akurat strasznie irytowało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tnie się jak diabli do tego jak wsadzi się kartę 128 GB wywala odtwarzacz pomaga wyjęcie karty poczekanie aż wywali utwory

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Piszesz o Xiaomi czy M8s?

W moim THC używam 32 GB class 10 i jest w porządku- wiadomo ma się to nijak do 128GB pamięci.

Edytowane przez baca01
Nie cytujemy postów poprzedzających

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest ok pomógł Flash do debrandowanego softu na tmobule była tragedia

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi