Skocz do zawartości
ryyyAv

P8 Jaką klawiaturę polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

ryyyAv

Swape Huawei czy inna ? Ja kiedyś długo używałem swype, później kilka lat SwiftKey. Tu mamy fabrycznie klawiaturę od google (jakoś mi nie podchodzi, wyłączyłem) a swype huawei jest trochę okrojony względem wersji full Swype. 

Pytanie brzmi, czego używacie? Warto odpalić pełny swype czy może jednak swiftkey? 

Nie zastanawiałbym się gdyby nie fakt że w naszym telefonie dostajemy monity jak coś dużo zżera baterię, czyli wspomniane swiftkey >40mAh. A może nie ma się czym przejmować ?

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Złamany pkt. 4.3 Regulaminu Forum - niepoprawny tytuł wątku. Dodanie prefiksu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam touchpal klawiatury ale to ze względu tylko i wyłącznie na to że można w niej ustawić klawiaturę jak w starym telefonie z przyciskami a to jest dla mnie najważniejszy układ klawiatury :-)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ryyyAv

SwiftKey. Najlepsza klawiatura. Właśnie znowu testowałem kilka najpopularniejszych klawiatur i moim zdaniem dalej najlepsza jaka jest. Uczenie się i przewidywanie kolejnych słów nie ma sobie równych. Polecam!

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SwiftKey również polecam ze wszystkich testowanych ona u mnie wygrała

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja testowałem różne klawiatury jednak SwiftKey jest najlepsza. Zwłaszcza kiedy zmieniasz telefon synchronizacja zachowuje słowa które się nauczyła.

U mnie zużywa 4-9 mAh tak więc to niewiele a jest o wiele lepsza od Google czy wbudowanej Huawei.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SwiftKey jest ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kojarzy ktoś może co to za klawiatura na tym zdjęciu promo Mate 8?

http://i-cdn.phonearena.com/images/articles/218760-image/Huawei-Mate-8-official-images.jpg

Z tego co zdążyłem się zorientować nie jest to stockowa klawiatura Huawei.

Możecie polecić jakąś klawiaturę możliwie jak najbardziej zbliżoną do tej z obrazka lub tej od LG? Bez żadnych swypów, dodatkowych belek z emotikonami jak w nowej klawiaturze od google, zwykła prosta klawiatura, którą zainstaluję bez roota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

od siebie mogę polecić SwiftKey - próbowałem już wielu rozwiązań, jednak za każdym razem wracałem do tej apki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wysiek

Ja tam od dawna korzystam ze Swype. Ten standardowo umieszczony w romie Huawei jest dość mocno okrojony, ale pełna wersja jest naprawdę dobra. Można ustawić sobie wielkość klawiatury, obsługuje gesty - np zaznacz wszystko, kopiuj, wklej, wyraz z dużej litery. Poza tym swypując ta klawiatura bardzo trafnie dobiera wyrazy. Nie trzeba nawet dokładnie łączyć liter tak, jak jest to w SwiftKey. Ta druga nadaje się raczej do wprowadzania tekstu litera po literze i wybierania kolejnego wyrazu z podpowiedzi. Swypowanie wychodzi dobrze tylko w prostych wyrazach.

Wysłane poprzez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swype tylko i wyłącznie. Najlepiej dobiera słowa, gdy się pisze ciągnąć palcem po klawiaturze. SwifKey u mnie nie zdaje egzaminu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi