Skocz do zawartości
szpila9

Mam iPhona - czy warto przejsc na Note 4 ? Przekonajcie mnie!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Kto może i ma chwilę niech mnie przekona (dałem sobie czas do jutra wieczorem...).

Albo kupuję NOTE 4 albo zostaję przy iPhone 6.

Jest tu może ktoś kto dokonał takiej zamiany? Nie żałuje i nawet nie myśli nad powrotem.

Chciałbym uniknąć sytuacji kiedy to kupię, będę chciał powrócić i utopię kilka stówek :)

Dzięki za każde info - czasu mam mało.

Pozdrawiam!

P.S

za: konsumpcja treści; ekran; wielkość, rysik, notatki, filmy, rozdzielczość, szybkość ładowania

przeciw: wielkość, ekran (AMOLED vs IPS), lagi(?), android

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pixi7

Lagi w androidzie to taka przeszłość z dawnych lat, pozostało w opinii i ludzie się tego trzymają. Topowe modele działają płynnie i sprawnie (zazwyczaj, bo wyjatki się zdarzają). Większą wadą może okazać się sposób aktualizowania. W iPhone 6 wszystko co nowe dostaniesz przez najbliższe lata, a w Samsungu to wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie czy potrzebuję czegoś więcej niż to co oferuje aktualnie przy 5.1.1 i ewentualnie przy kolejnej aktualizacji.

Zakładam, że wrzesień 2016 i tak będę zmieniał przy okazji przedłużenia umowy.

KTOŚ JESZCZE MOŻE POMÓC?  (wypowiedź)

dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brzytew

nie rozumiem tego watku miales note 4 i zamieniles na iphona 6 czy masz iphona 6 i masz zamiar zamienic na note 4 bo to zasadnicza roznica..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam iPhone 6 i noszę się z zamiarem zamiany.

mam trochę obaw - główna to chyba przyzwyczajenie i pytanie czy zaadaptuje się do nowego + to co napisałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Amoled vs IPS predzej bym wpisal do ZA niz przeciw... mialem ip6 plus przez pol roku w domu i samsungowy ekran naprawde jest lepszy. Czern. Kolory. Katy widzenia. Itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w moim przypadku część ZA jest również PRZECIW :) jak wielkość, ekran (kolory, czerń, kontrast) a z drugiej strony lekko niebieski pod kątem i biel inna niż w apple.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

Ja zadawałem sobie to samo pytanie pięć lat temu i już wówczas wybrałem Samsunga, a do produktów Apple już nigdy nie wróciłem. Note4, da Ci trochę więcej komfortu i znacznie więcej zadowolenia... z użytkowania oczywiście. Ja bym się nie zastanawiał. 

Gwarantuję, że po przygodzie z Note, nie będziesz chciał już nigdy wrócić do mniejszego wyświetlacza.

Edytowane przez Artur35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    k0v4l

Miałem ip5, 5s i 6 zaraz po premierze. IOS jest niefunkcjonalny. Przykład. Jestem w aplikacji wykopu albo taoatalk albo reddit. Chce udostępnić link do tego co czytam na fb mesenger albo hangouts albo what's app. Klikasz share i lipa. Nie da się. Trzeba kombinować na około. Było jeszcze kilka innych kwiatków. Wróciłem do androida.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Note 4 może i dostanie mniej aktualizacji ale w obu przypadkach polityka firmy jest taka sama. Wydać takie update, który dosłownie zabije telefon.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi