Skocz do zawartości
agnus

Informacje na temat terminów aktualizacji oprogramowania dla LG SPIRIT

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę was martwić, ale Spirit zostanie już na 5.0.1, tak samo jak F60. Ot nasze telefony są wysoko budżetowe, a LG słynie z tego, że tylko najdroższe modele dostają aktualizację i to najczęściej tylko jeden raz... Chcesz nowy soft? Kup droższy telefon. Kasa musi się zgadzać.

Edytowane przez PanRatio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@PanRatio

Masz jakąś podstawę, aby tak twierdzić? Wątpię, by LG zostawiło tak nowy telefon bez żadnej konkretnej aktualizacji.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    agnus

Ztego co wiem "wysokobudzetowy" telefon jakim jest wg Ciebie LG F60 dostał aktualizacje z androida 4.4 do 5.0 .Więc nie skreślajmy LG w sprawie aktualizacji LG SPIRIT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę się założyć o pieniądze (serio), że Spirit nie dostanie aktualizacji. F60 otrzymał aktualizację do 5.0.1, bo domyślnie ma 4.4.4, a wszystkie nowe, budżetowe telefony były na 5.0.1, więc dlaczego nie F60? Zwróćcie uwagę jakie telefony LG mają 5.1.1: nie ma tam ani jednego taniego modelu. Sam głęboko nad tym ubolewam, bo gdyby Spirit otrzymał aktualizację do 5.1.1, to natychmiast bym go kupił, ale tak nie będzie. W dziale F60 także są marzyciele i niestety gorzkie żale nic nie zmienią. Jak nie wierzycie, to napiszcie do polskiego i zagranicznego supportu LG z pytaniem o aktualizację Spirit, wypną się na was. Poza tym LG w ogóle nie zapowiedziało zamiaru aktualizacji Spirit, więc skąd w ogóle pomysł, że dostaniecie aktualizację?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To, że nie zapowiedzieli aktualizacji ma oznaczać, że na pewno nie dostaniemy? LG po kontakcie z obsługą nigdy Ci nie napiszą, czy i kiedy, mówię o oficjalnym kontakcie. Spirit w Ameryce dostał już 5.1, więc Europa też w swoim czasie powinna dostać.

Wysłane z telefonu

Edytowane przez kamil79123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wersja Spirit USA to całkowicie inny telefon. Inny procesor, inny system. Powinien mieć inną nazwę. Tak samo jest z F60, wersja USA to inny telefon z innym procesorem. To, że telefon z innym procesorem dostał 5.1, nie oznacza, że Spirit EU też go dostanie.

Edytowane przez PanRatio
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kurajmo

Wersja Spirit USA to całkowicie inny telefon. Inny procesor, inny system. Powinien mieć inną nazwę. Tak samo jest z F60, wersja USA to inny telefon z innym procesorem. To, że telefon z innym procesorem dostał 5.1, nie oznacza, że Spirit EU też go dostanie.

To samo było z LG VU w wersji Koreańskiej

Swego czasu jeżeli dobrze pamiętam.

Koreańczyk dostał 4.1 jb a europejczyk został ba starym 4.0.4 bez dalszej aktualizacji.

Nie zdziwiłbym się jak ze Spiritem było by podobnie

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    orrrz

spirit w usa znany jakos escape 2 ma takie same bebechy jak europejska wersja. 

a co do aktualizacji to lg leon ktory jest z tej samej serii co spirit tylko troche nizej niedawno dostal aktualizacje do 5.1.1 wiec nie ma co sie martwic, predzej czy pozniej cos przyjdzie

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gente

Pojawił się v10f na Polskę ale nie festiwalem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam spirita od kilku tygodni i v10f miałem od początku... (dokładniej v10f-EUR-XX)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi