Skocz do zawartości
agnus

Informacje na temat terminów aktualizacji oprogramowania dla LG SPIRIT

Rekomendowane odpowiedzi

@@graffik87

przez motywy mam rozumieć że powinny byc jakieś nowe w oprogramowaniu ?? no w sumie przydałoby się coś bo z tym kiepsko jest :) na v10j dużo jest śmieci od operatora play?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
agnus

Jednak są motywy na V10j od Orange , ale nie ma możliwości pobrania LG SMART WORD także nie ma skąd pobrać tych motywów :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam wersje z Plusa. Pobrałem Smart World ze strony ale jest problem z zalogowaniem

Wysyłane z mojego LG-H440n za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xyyy018

@@graffik87

przez motywy mam rozumieć że powinny byc jakieś nowe w oprogramowaniu ?? no w sumie przydałoby się coś bo z tym kiepsko jest :) na v10j dużo jest śmieci od operatora play?

Motywy pobiera się przez LG Smart World. Nie wiem czemu, ale nie mam żadnej aplikacji na brandowanym PLAY v10j której nie byłoby na niebrandowanym v10g. Robiłem CSE Flash, zakładam więc że prócz animacji PLAY podczas uruchamiania i wyłączania telefonu (no i tapeta PLAY) żadnych aplikacji od PLAY nie ma Edytowane przez xyyy018

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
agnus
http://pl.lgworld.com/mobile/mobile.gateway.main.dev?sendDirectFlag=Yoficjalny sklep LG SMART WORD W języku polskim udostępniony przez LG.znalazłem to nie dawno . liczę na piwo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobrać motyw można ale zainstalować się nie da :/ nie ma możliwości wyboru z menu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
agnus

@@graffik87 jeśli dostałeś aktualizacje do v10j to zresetuj telefon. Ja tez po aktualizacji nie miałem motywów, dopiero pp resecie pojawiło sie w menu "motyw"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic się nie pojawiło niestety...

Edytowane przez kamil79123
Zbędny cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi niestety też się nic nie pojawiło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi