Skocz do zawartości
Hajsownik Krzysztof

Zainstalowane aplikacje nie pojawiają sie na zegarku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam maly problem posiadam sony smartwatch sw 2 zainstalowalem wszystkie potrzebne programy zainstalowalem aplikacje na telefonie lecz nie pojawiaja sie na zegareku co musze zrobic ?

[Dodano: 30.08.2015 - 20:12]

Posiadam telefon huwaei y635

Edytowane przez Hajsownik Krzysztof

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A masz płączony sw2 z telefonem juz przez bluetooth? Jest na belce powiadomien ikonka, ze polączono?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie podobna sytuacja, nawet po restarcie sw2 nic sie ne pojawia. Z htc m8 wszystko dzialalo jak trzeba, a z mi note pro aplikacje sie nie pojawiaja, lecz po  wejsciu w market mam tylko button odinstaluj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aplikacje chronione w menu i zaznacz te od smartwatcha mi podzialalo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mona dokladniej, jak dla laika?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O co chodzi z tymi aplikacjami chronionymi i gdzie mogę je znaleść? Pytam bo mam ten sam problem zero aplikacji w SW2.

Korzystam z Huawei P8 Lite Android 5.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra panowie, udało mi się. Nie wiem jak u was, ale u mnie na mi note pro (miui v7) grzebałem pol dni i znalazłem w panelu sterowania.

Trzeba wszystkim aplikacjom które są do sw2 i które się instaluje na sw2 dać odpowiednie uprawnienia. Czyli zezwolić na dostęp do połączeń, wiadomości i innych informacji jakie potrzebują do poprawnego działania sw2. Po tych zabiegach wszystko działa jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też mam problem,u mnie aplikacje nie pojawiły na zegarku. W telefonie nie ma ich na pulpicie (MIUI v6) wszystkie aplikacje mają uprawnienia w panelu sterowania. Pomocy.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Znalazłem rozwiązanie. Wszedłem na sklep Play w przeglądarce w telefonie i stamtąd wysłałem rozszerzenia na telefon, później dodałem uprawnienia w panelu sterowania i dopiero po restarcie zegarka i telefonu apki się pojawiły

Edytowane przez artur_star

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też mam problem,u mnie aplikacje nie pojawiły na zegarku. W telefonie nie ma ich na pulpicie (MIUI v6) wszystkie aplikacje mają uprawnienia w panelu sterowania. Pomocy.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Znalazłem rozwiązanie. Wszedłem na sklep Play w przeglądarce w telefonie i stamtąd wysłałem rozszerzenia na telefon, później dodałem uprawnienia w panelu sterowania i dopiero po restarcie zegarka i telefonu apki się pojawiły

O jakim panelu sterowania piszecie, gdzie mogę dodać te uprawnienia? Może ktoś jasniej wytłumaczyć? Mam Sony Xperie SP i smartwatcha i nie mam powiadomieć od informera i facebooka. Pomożecie???? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi