Skocz do zawartości
Hajsownik Krzysztof

Zainstalowane aplikacje nie pojawiają sie na zegarku

Rekomendowane odpowiedzi

Masz Miui? Na pulpicie masz zielona ikonkę "Panel sterowania", wchodzisz tam i w uprawnienia, tam dodajesz uprawnienia.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    srokin

na huawai p8 lite trzeba wejść w ustawienia telefonu później aplikacje chronione i zaznaczyć te aplikacje które nam nie działają na zegarku. Zresetować zegarek i telefon i powinno pójść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o MIUI problem rozwiązałem, wchodząc do panelu sterowania, klikamy uprawnienia i autostart. Wybieramy wszystkie aplikacje związane z naszym sw2 i ustawiamy aby włączały w autostart. Później wchodzimy w uprawnienia i nadajemy wszystkie atrybuty aplikacja sw2. Restart telefonu i wszystko śmiga :-D

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam podobny problem z SW2 w połączeniu z ASUSEM Zenfone 2. Mam stockowy system i nie mogę znaleźć żadnych opcji do przyznawania uprawnień, ani opcji gdzie aplikacje są blokowane.
    Po zainstalowaniu aplikacji ze sklepu Play, w telefonie widnieje jako zainstalowana, na zegarku się nie pojawia.
    restart zegarka, telefonu, ponowne łączenie nie pomaga.

Z góry dzięki za pomoc, sugestie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@hipolito

Musisz wejść do Menadżera autouruchamiania http://mailing.nie-spamuj.eu w Zenfon'ie i zezwolić na uruchamianie apek z zegarka. Od razu powinny pojawić się na zegarku i wszystko będzie działać ;-)

Edytowane przez goldenawf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Potrzebuje waszej pomocy. Nie pojawiają mi się aplikacje zainstalowane ze sklepu Play na zegarku. Kiedyś działały mi i nic nie musiłem robiać. Próbowałem na wielu telefonach począwszy od Xperii E5, Huawi P9 lite, a skończywszy na Xperii M5. Resetowałem już zegarek, przywracałem do ustawień fabrycznych, na nowo parowałem i nic. Zależy mi na aplikacjach typu Google Keep. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi