Skocz do zawartości
korikore

Drobinki kurzu pod ekranem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam do mojego HTC Sensation ostatnio pod ekran dostaly sie drobinki kurzu, nie wiem jakim cudem weszly az na 1 cm od krawedzi ekranu oraz troche ich tam jest co utrudnia korzstanie z telefonu, telefon mam 3 tygodnie a tutaj juz taka wada w nim, to chyba nie jest normalne ze tak sie stalo? czy gwarancja obejmuje cos takiego na podstawie iz obudowa nie jest szczelna czy trzeba na wlasna reke telefon czyscic?

Dziekuje za odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest gdzieś temat z wypowiedziami na temat gwarancji. Dla mnie kurz pod ekranem to oddanie na gwarancje lub niezgodność produktu z umową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim iphonie miałem tez taką sama sytuacje. Telefon był praktycznie nowy ale kurz sie dostał pod wyświetlacz, oddałem telefon na gwarancji do regenersis i mi wymienili na nowy. Oddaj telefon na gwarancji w serwisie napewno cos z tym zrobią...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej telefon to prezent z USA kupiony w jakimś sklepie który oferuje elektronikę z azji, mój htc jest normalny, orginalny i wszystko cacy, jest bez simlocka, nie jest także brandowany.

Jak wygląda teraz sprawa gwarancji bo ponoć na niego jest międzynarodowa.

Od kiedy zaczyna działać gwarancja?

W pudełku mam ; coś takiego jak warranty statement. To tylko 3 strony po angielsku, i kilka z azjatyckimi znaczkami ;d

Czyli mam rozumieć że gwarancja jest cyfrowa od momentu aktywowania telefonu poprzez pierwsze użycie go?

Odpowiadałaby mi wymiana na nowy aparat że względu na ten kurz, dead grip który jakoś bardzo mocno mi Sie objawia oraz luźne przyciski glosnosci, które przy potrzasaniu telefonem trzeszcza jak by coś było w telefonie.. tylko cxy nie będzie problemu z tym wynalazkiem że jest azji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek
    Od kiedy zaczyna działać gwarancja? W pudełku mam ; coś takiego jak warranty statement. To tylko 3 strony po angielsku, i kilka z azjatyckimi znaczkami ;d Czyli mam rozumieć że gwarancja jest cyfrowa od momentu aktywowania telefonu poprzez pierwsze użycie go? Odpowiadałaby mi wymiana na nowy aparat że względu na ten kurz, dead grip który jakoś bardzo mocno mi Sie objawia oraz luźne przyciski glosnosci, które przy potrzasaniu telefonem trzeszcza jak by coś było w telefonie.. tylko cxy nie będzie problemu z tym wynalazkiem że jest azji?

Zapytaj u źródła: HTC - Pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

A masz jakiś paragon/fakturę ze sklepu? Bo zazwyczaj jest wymagany paragon z numerem imei.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dowod zakupu to podstawa bez tego telefonu do serwisu Ci nie przyjma

Wyslano z telefonu HTC DHD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dowod zakupu to podstawa bez tego telefonu do serwisu Ci nie przyjma

Wyslano z telefonu HTC DHD

no okej ale skoro to prezent to raczej paragonu do tego nie dostaje...

nie ma jakiegos innego sposobu?

nie mam paragonu dostalem w prezencie tylko orginalnie zapakowany tel i cale pudelko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek
    no okej ale skoro to prezent to raczej paragonu do tego nie dostaje... nie ma jakiegos innego sposobu? nie mam paragonu dostalem w prezencie tylko orginalnie zapakowany tel i cale pudelko.

A spytać w HTC, jak napisałem wyżej, to problem? Zamiast wróżyć spytaj u gwaranta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    croul

Hey

jako iz mnie tez spotkala ta nieprzyjemnosc a nie posiadam gwarancji mam pytanie.

Da sie ten kurz wyczyscic we wlasnym zakresie. Czesciowo juz telefon rozkrecilem ale utknalem w miejscu gdzie probuje wyciagnac juz sam wyswietlacz z obudowy.

Z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi