Skocz do zawartości
korikore

Drobinki kurzu pod ekranem

Rekomendowane odpowiedzi

ale nie w Polsce...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam

Telefon 8 miesięcy i tez mam kurz miedzy szkłem a ekranem , nie wiele ale jednak. Dziś oddałem telefon do sklepu gdzie go zakupiłem (vodafon de) do 48 godzin mam dostać nowy telefon. Starego nawet nie chcieli , mam go przynieść jak będę odbierał nowy. Tak ze warto oddać jak ktoś ma gwarancje.

Pozdrawiam

Ja oddałem po 4 miesiącach i przyjęli tylko do naprawy..., ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy po jednokrotnej wizycie w serwisie problem nie wraca? Pytam bo mam okazję kupić ten telefon i sprzedawca zaznaczył że telefon był w serwisie właśnie z powodu kurzu pod ekranem. Teraz jest wszystko ok, ale nie chciałbym co 2-3 miesiące wysyłać na gwarancję z tego samego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Jest to taka sama wielka niewiadoma, jak w przypadku pytania "dlaczego niektórych to spotyka, a innych nie?".

Naszemu Globalnemu, RadkoRowi, wróciło po jednej wizycie w serwisie. Innym nie wróciło. Jeszcze inni w ogóle nie musieli wysyłać telefonu do serwisu, bo problem był im obcy. Nie sposób odpowiedzieć prawidłowo na Twoje pytanie - nigdy nie wiadomo, loteria.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy po jednokrotnej wizycie w serwisie problem nie wraca? Pytam bo mam okazję kupić ten telefon i sprzedawca zaznaczył że telefon był w serwisie właśnie z powodu kurzu pod ekranem. Teraz jest wszystko ok, ale nie chciałbym co 2-3 miesiące wysyłać na gwarancję z tego samego powodu.

Muszę Cię zmartwić, odebrałem telefon po 2 wizytach w serwisie i po jakimś czasie ( żadnych upadków, telefon traktuję jak jajko) dopatrzyłem się ponownie kurzu. Wciągnęło w prawym górnym rogu, tym razem pyłki są mikroskopijne i chociaż jestem pedantem to postanowiłem się cieszyć telefonem, nie przeszkadza mi to w użytkowaniu. Mam nadzieję, że jak przerzucę się na następny model HTC to nie będę miał podobnych przygód.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim Sensation kurz także pojawił się ponownie, jednak kurz nie jest jakoś dokuczliwy - widać go tylko na zgaszonym ekranie. Nie chcę się pozbywać znów telefonu na 2 tygodnie, więc to olałem (zresztą oddawałem go głównie z powodu źle spasowanej obudowy). Może przed końcem gwarancji wyślę jeszcze raz na serwis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Mojego Sensation dostałem w środę (22 sierpnia), czyli nie cały tydzień temu. Telefon kupiłem w Orange Online, jako odnowiony z 12 miesięczną gwarancją. Telefon jest jak nowy, ma oryginalną plombę na śrubce od początku noszony w oryginalnym pokrowcu. Klapka z 23 czerwca tamtego roku, w wersji B, ale przejdzmy do tematu. Dziś zauważyłem, że mam kurz pod ekranem. Wysyłam telefon na gwarancję (nie odpuszczę). Mało kurzu pod ekranem telefon mi się resetuje (np gdy robię zdjęcie), a po wejściu do galerii przez aparat po jakiś 5 sek wyłącza się ekran (muszę dwa razy naciskać przycisk blokady). Mam pytanie odnośnie serwisu. Do telefonu mam tylko fakturę zakupu z Orange, na której pisze Odnowa HTC Sensation. Z taką fakturą chyba powinienem oddać do orange, ale zanim orange go prześle dalej i z powrotem minie miesiąc, albo lepiej. Czy nie mogę telefonu odwieźć do HTC do Landu ?

Dołączam link do zdjęcia z kurzem pod ekranem.

dsc04220w.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz spróbować oddać bezpośrednio do serwisu, jak nie przyjmą pozostaje Orange. Ja swojego(także z Orange) odesłałem w zeszłym tygodniu z kurzem pod ekranem, przegrzewaniem się, trzeszczącym głośnikiem i szybko spadającą baterią. Dziś na infolinii dowiedziałem się, że czekają na części, ale kiedy będą -nie wiadomo. Jednym słowem-na naprawę trochę poczekasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam problem z baterią. Pomaga trochę ten trick z wyciąganiem baterii ale i tak max 1 dzień, a jak sobie pogram w wymagające gry to 4 godziny to max.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cześć, wiem, że odgrzewam kotleta, ale mam mozliwosc kupna HTC Sensation za małe pieniądze, gość w sumie nie wiem po co dodaje nowy oryginalny wyświetlacz, ale w sumie czyścił to ktoś na własną rękę? bardzo to problematyczne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi