Skocz do zawartości
korikore

Drobinki kurzu pod ekranem

Rekomendowane odpowiedzi

W sensation nie ma możliwości robienia screen'ów bezpośrednio z telefonu?W galaxy s była to kombinacja przycisków menu i power.

Power i domek jest chyba w stocku od wersji 2.3.4 androida - tak czytałem na XDA.

Na customach trzeba czasami modyfikować. Ostatnio khotecek napisała co trzeba zmienić w kodzie tu : http://forum.android.com.pl/f321/insertcoin-3-4-1-sense-3-5-beats-xe-android-2-3-5-amazecam-nov-2-a-104639/index7.html

Odpukać problem kurzu w moim telefonie nie istnieje. Mam z Vodafone DE i sprawuje się dobrze. Mnie się zdaje, że kurz jest wtedy gdy używa się etui etc. Ja nie używam i nie mam. A jak wy macie ten kurz to jak przetrzymujecie telefon? Luzem? Case? Etui?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @KacpiPL

Jakiego programu ,bo coś chyba nie rozumiem?Chętnie podam tylko nie bardzo wiem co..

Do screenshot'ów znajdziesz na Markecie ale to i tak nie pokaże tych drobinek a zdjęcia widzę już ładne zrobiłeś;)

Screeny to mam w stocku. Chodziło mi o program do testowania wyświetlacza.

Mnie się zdaje, że kurz jest wtedy gdy używa się etui etc. Ja nie używam i nie mam. A jak wy macie ten kurz to jak przetrzymujecie telefon? Luzem? Case? Etui?

Gel Case. Są zdjęcia w odpowiednim temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Koko35

Do testowania wyświetlacza jest jakiś kod a nie program chyba...? Niestety *#*#0*#*#* - LCD test w Sensation nie działa.

W markecie znalazłem darmową aplikację Screen Test, u mnie odpukać wszystko ok :)

Edytowane przez Koko35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    croul
    A jak wy macie ten kurz to jak przetrzymujecie telefon? Luzem? Case? Etui?

Całkowicie luzem w kieszeni. Bez żadnego etui.

Sent from my Sensation using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W markecie znalazłem darmową aplikację Screen Test, u mnie odpukać wszystko ok :)

U mnie też.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się wydaje, że trzymanie telefonu w kieszeni jeansów (bawełna) prowadzi do zbierania się kurzu. U mnie po kilku dniach było trochę w okolicach głośniczka (po zdjęciu tylnej obudowy).

Poprzedni telefon HTC HD2 nosiłem w skórzanej kaburze firmy Krusell przy pasku i nie było żadnego kurzu w nim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Masta
    Mój Sensation był już u nich 4 razy:

Nie wiem jak jest w Polsce kolego, ale tutaj w Szwecji to jak tel. oddałeś już 3 razy na serwis, i potem znowu się zepsuje, to automatycznie dostajesz nowy tel. chyba że już nie produkują tego modelu, to o jeden model lepszy ;)

Jestem zaskoczony takimi wadami sensation... a tak sie na niego napaliłem :P poczekam jeszcze to może będą wychodzić lepsze sztuki z fabryki

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84
    Jestem zaskoczony takimi wadami sensation...
    Każdy model ma wady i zalety, opisany problem kurzu pod ekranem dotyczy wąskiej grupy użytkowników. Skoro Ci się podoba to nie ma co się zastanawiać tylko kupować. U mnie problem nie występuje a jak by wystąpił to jest serwis (bylejaki ale jest).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mi się wydaje, że trzymanie telefonu w kieszeni jeansów (bawełna) prowadzi do zbierania się kurzu. U mnie po kilku dniach było trochę w okolicach głośniczka (po zdjęciu tylnej obudowy).

Poprzedni telefon HTC HD2 nosiłem w skórzanej kaburze firmy Krusell przy pasku i nie było żadnego kurzu w nim.

To bardzo źle Ci się kolego wydaje. Wszystkie moje poprzednie telefony były noszone w kieszeniach jeansów (nieraz przez kilka dni nie wyjmowane) i za cholery nie miały kurzu.

Jest to po prostu wina złego spasowania elementów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Masta

Kolega KacpiPL ma racje.

Ja pracuję jako malarz. Jak zacznę szlifować ściany z gipsu to jest siwo od kurzu, że w powietrzu siekierę można wieszać.

Tel. mam w pokrowcu, ale nie zakrywa on całego tel. i zazwyczaj najbardziej jest zakurzony od góry. Tutaj gdzie jest wejście 3,5mm, no i nie tylko.

Po pracy wyciągam go, dmuchnę parę razy, przetrę ścierką i jest jak nowy.

A na co dzień to już bez żadnych pokrowców itp. noszę go w kieszeni i jest dobrze.

Mój tel to desire, no ale też ta sama rodzina co sensation ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi