Skocz do zawartości
korikore

Drobinki kurzu pod ekranem

Rekomendowane odpowiedzi

Ci za bzdura. Rozmawiamy tu specyficznym problemie, to jest o kurzu pod wyświetlaczem który można zobaczyć na zdjęciach w przednich postach, a nie czy telefon się brudzi czy nie.

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

<kHoTeCek> akurat użytkownicy Desire są całkiem tego faktu świadomi:

http://forum.android.com.pl/f151/kurz-pod-wya-wietlaczem-12952/

więc kolega chyba wie, o czym mowa

Edytowane przez WithoutName

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    busaba
    Nie wiem jak jest w Polsce kolego, ale tutaj w Szwecji to jak tel. oddałeś już 3 razy na serwis, i potem znowu się zepsuje, to automatycznie dostajesz nowy tel. chyba że już nie produkują tego modelu, to o jeden model lepszy ;)

Jestem zaskoczony takimi wadami sensation... a tak sie na niego napaliłem :P poczekam jeszcze to może będą wychodzić lepsze sztuki z fabryki

pozdrawiam

Zauważ ,że to co wstawiłeś jako mój cytat pochodzi z innego forum i to nie jest moja wypowiedź.Osobiście jeszcze nie wysyłałem telefonu do serwisu, wyślę pewnie ale za jakieś kilka miesięcy(niech wadliwe ekrany zejdą). Poza tym ,aż tak bardzo mi to nie przeszkadza.Również wiem o tym ,że po 3 naprawie należy się nowy sprzęt i w Polsce tez tak jest.Przerabiałem to ze sprzętem RTV.Jeżeli tak się napaliłeś na ten model to go bierz i się nie zastanawiaj bo to bardzo fajny telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    parki8

Czy ktoś by mógł napisać czy rozwiązał ten problem bez ingerencji serwisu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@parki8 kurz spod wyświetlacza sam nie ucieknie. Więc serwis musi być. A powiem więcej, że jest tyle przypadków, gdzie serwis nic nie daje, gdzie nawet dobry telefon po serwisie NAGLE dostaje od nich firmowy kurz.. Więc troche to loteria. Ja tam tylko mam nadzieje, odpukać, że z moim nadal wszystko bedzie dobrze. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Panowie na bank to jest wadą produkcyjną telefonu a nie jak piszecie, ze można do takiego stanu doprowadzić poprzez jakieś dziwne noszenie. Mój przeżył dosc dużo dziwnych zdarzeń i pomimo, ze wiele razy go rozbieralem, rozkrecalem, nie noszę futeralow, w kieszeni zawsze, z kluczami, w jeansach, mam go długo to nie znajdziecie u mnie żadnej drobinki kurzu pod ekranem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Panowie na bank to jest wadą produkcyjną telefonu a nie jak piszecie, ze można do takiego stanu doprowadzić poprzez jakieś dziwne noszenie. Mój przeżył dosc dużo dziwnych zdarzeń i pomimo, ze wiele razy go rozbieralem, rozkrecalem, nie noszę futeralow, w kieszeni zawsze, z kluczami, w jeansach, mam go długo to nie znajdziecie u mnie żadnej drobinki kurzu pod ekranem.

I to się, kurde nazywa szczęście. Ty masz gdzieś, jak Twój telefon wygląda (ogólnie) i nie masz kurzu. Ja natomiast dbam, czyszczę codziennie, noszę w pokrowcu bez kluczy itp i cholera jasna kurz mam ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gudio

yusuf1,

Nie radzę trzymać telefonu razem z kluczykami. Raz się na tym przejechałem i nie chcę ponownie tego doświadczyć :)

Mój HTC spadł mi raz pod łóżko, trochę sobie tam poleżał. Musiał zaprzyjaźnić się z kurzem, bo po odnalezieniu go nie miał żadnego kurzu pod ekranem.

Na twoim miejscu, KacpiPL, przedmuchałbym sprężonym powietrzem i czekał na ponowne pojawienie się błędu, codziennie modląc się przed snem, żeby taka sytuacja się nie powtórzyła :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raz sie pojawiła, to drugi raz też to zrobi. Ja już postanowilem, że telefon oddaje do serwisu. Nie zmienia to faktu,że w telefonie za 2 tysiące, z najwyższej półki nie powinno się to zdarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Walczyłem od 1,5 z kurzem w swoim HTC Desire, w tym był 2 razy w Regenersis i co? I po ostatnim serwisowaniu jak zobaczyłem że wchodzi od nowa kurz i do tego po ekscesach z z gingerbreadem że bezie że nie i że znowu będzie powiedziałem "kulturalnie" firmie HTC, mentalnie i na facebooku że "nie lubię ich" - po tym przeprosiłem się z Samsungiem po nie lubieniu ich też za kurz w Omni1(tu nie przeszkadzał bo durze piksele) i Omni2(tu już do szału doprowadzał).

Zakupiłem GalaxyS+ gdzie ekran jest fabrycznie przyklejony do warstwy dotykowej i mam radosny spokuj od 2 lat z kurzem... Nawet nie wiecie jak się cieszę patrząc na ekran mojego 2 miesięcznego już telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Nie powinno to spotykać telefonu za taka cenę. Jednak zaznaczyć jeszcze raz muszę to, ze nie jest to problem każdego sensationa. Ja mam jedną z pierwszych wersji tego telefonu i kurzu nie ma. Jęk widac po postach, nie tylko mnie taki zaszczyt spotyka. Co do załatwienia tematu bez serwisu to na pewno idzie sie go pozbyć tylko trzeba telefon rozkręcić a to wiąże sie z utrata gwarancji więc nie polecam. No chyba, ze ktoś jest w podobnej sytuacji co ja. Co do przyczyn tego problemu już pisałem. Dodać też muszę, ze znalazłem kolejna - htc nie zawsze dobrze skręca swoje modele; ostatnio kolega mój ma podobny problem i sprawdziłem ten temat. Pół obrotu można jeszcze zrobić na każdej srubce. Przedmuchanie raczej nic nie da, tak przynajmniej myślę po tym jak go rozkrecalem. Nie rozbieralem go aż tak głęboko więc nie jestem pewien ale trzeba to zrobić na maxa i wyczyścić. Jeśli koles sie zgodzi to pewnie bede go rozbieral więc bede wiedział na 100%. Na ta chwile, moje powyższe rozkminki to tylko przypuszczenia oparte na innych działaniach z tym telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi