Skocz do zawartości
korikore

Drobinki kurzu pod ekranem

Rekomendowane odpowiedzi

parki8

Zakupiłem tel nowy na ebayu z tym że od osoby prywatnej która dostała go w ramach przedłużenia kontraktu także nie mam na niego gwarancji (ryzyko kosztem ceny), sprawdziłem śróbki i tak jak napisałeś zdołały się dokręcić, mam nadzieję że więcej kurzu nie wleci a jak - to się pobawie w majsterkowicza, jak to nie pomoże to kupię nowy touch screen, i na końcu wyjdzie cena jakbym go kupił w sklepie, trochę smutne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dotknęło to i mnie>:(

telefon ma niecały miesiąc z czego 3 tyg w sławetnym super serwisie:facepalm:

poczekam, zobaczę czy to będzie się nasilać i jak coś to znów będę walczyć:zabije:

Edytowane przez Ciastek C

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Koko35
    się pobawie w majsterkowicza, jak to nie pomoże to kupię nowy touch screen

Wcale nie jest to taki prosty zabieg wymienić wyświetlacz w Sensation.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój półtora miesięczny Sensation też złapał kurz... Oprócz tego słychać skrzypienie obudowy jak nacisnę mocniej ekran w lewym dolnym rogu. Telefon za ponad 2k - śmiech na sali. Póki co konwersuję z pomocą HTC, zaproponowali odesłanie do Regenesis to im odpisałem że się nie zgadzam na serwisowanie telefonu przez firmę zewnętrzną ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84
    Mój półtora miesięczny Sensation też złapał kurz... Oprócz tego słychać skrzypienie obudowy jak nacisnę mocniej ekran w lewym dolnym rogu. Telefon za ponad 2k - śmiech na sali. Póki co konwersuję z pomocą HTC, zaproponowali odesłanie do Regenesis to im odpisałem że się nie zgadzam na serwisowanie telefonu przez firmę zewnętrzną ;)
    Hmm, pisz na biezaco co z tej konwersacji wyniknie. Sam jestem ciekaw choc pewnie napisza Ci ze regenesis jest ich serwisantem i nie ma innej mozliwosci. Sam bym sie gamoniom bal wyslac swoj sprzet ale czasami to jedyne wyjscie, wkoncu wyswietlacza Ci na odleglosc nikt nie zrobi.

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników. :)

Mój Sensation ma miesiąc czasu lecz juz od pierwszego tygodnia zauważyłem pare "kurzów" (zwał jak zwał) pod ekranem... aktualnie wygląda to coraz gorzej. Telefon brałem w Orange więc rozumiem, że moge udać się do nich z reklamacją ? Dodam do reklamacji częste wyłączanie się telefonu i zobaczymy co to bedzie. Poniżej wrzucam foto. Co ciekawe wydaje mi się, że ktoś z userów forum wrzucał zdjecie kurzu i miał go chyba w tym samym miejscu co ja... Czyli widać,że problem powtarza się w tmy samym miejscu.

post-106295-14255700233205_thumb.jpg

post-106295-14255700233726_thumb.jpg

jakosc zdjęć pozostawia wiele do życzenia,ale widać cały defekt bez problemu.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak. Ja je wrzucałem. Dokładnie to samo miejsce. Napisz do HTC. Jeżeli wolisz, to idź do Orange. Muszą go przyjąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ta je ten kurz mam z drugiej strony...ale tez na tej samej wysokości:mad:

a z wyłączającym się telefonem to masz na myśli, że sam się restartuje co chwilę? jesli tak to u mnie wystarczyła wymiana karty SIM, bo ten telefon podobno nie lubi starych kart SIM:D

ale kurde myśl, że znowu mam oddawać tym nieukom z serwisu na 3 tygodnie mnie dobija, bo wyjdzie na to że na 3 miesiące od nowości będę go faktycznie miał tylko niecały miesiąc...

ale chyba trzeba będzie tak zrobić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja oddałem do niemieckiego Vodafone i mam spokój. Tydzień już minął, jeszcze jeden, albo dwa i Sensacja wraca. Miejmy nadzieję, że naprawiona, albo nowa. Co masz na myśli mówiąc "stare" karty SIM ?

Nie tutaj o wyłączającym się telefonie pisać należy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

karty używane rok lub dłużej, teraz na Simie jest jakby nowszy typ chipa. Przynajmniej w moim tak rzeczywiście jest, że jak wsadzałem starsze karty to co jakąś minute się resetował, na nowej karcie problemu nie ma:)

a swoją droga mam pytanie czy oddawał ktoś bezpośrednio w placówce serwisu telefon, a nie np. przez salon czy kuriera?

Jak dlugi był wtedy czas naprawy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi