Skocz do zawartości
korikore

Drobinki kurzu pod ekranem

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swoją mam już 3. rok i działa bezproblemowo. Po świętach pójdę się zapytać, czy wymienią mi na nową.

Z oddaniem bezpośrednio do serwisu raczej będzie tak samo. Kurier transportuje paczkę 1-2 dni, więc znaczenia to wielkiego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi moja 4-ro latka tez działała bezproblemowo w Hero, ale po przerzuceniu na Sensation padła i musiałem wymienić:P (ale z tą karta SIM to nie musi być tak naprawdę regułą, po prostu takie wytyczne dostał kierownik w salonie od HTC podobno)

P.S.w Play wymieniają kartę bezpłatnie:ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BTW, nie będę nowego tematu zakładał, ktoś w innym temacie pisał, że HTC przysyła nową obudowę jak im się napisze, że obecna jest źle dopasowana. Ktoś potwierdzi/zaprzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam. U mnie "siedzi" już nowa klapka w wersji "B". Napisz do HTC, wyślij zdjęcia i czekaj. Jeżeli odrzucą, to zrób nowe zdjęcia i pisz jeszcze raz. U mnie poszło za 3-4 razem.

Przepraszam za SPAM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisałem na poprzedniej stronie o kurzu pod ekranem. Telefon odddałem do Orange.

Po tygodniu wrócił z wgranym nowym oprogramowaniem i wymienonym LCD.

Potem kurzu nie stwierdzilem.

Telefonu już jednak nie posiadam :) został sprzedany :)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KACPIPL możesz napisać na jakiego maila wyslales te zdjecia itd???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To były całe, długie rozmowy. Pisz, że masz niespasowaną klapkę. Że skrzypi, że jest np. uszkodzona fabrycznie (u mnie plastik odchodził od metalu), że masz szparę i boisz się, że telefon będzie się kurzył. Napisz też, że Sensacja Twojego kolegi ma zupełnie inną klapkę :) że jest spasowana, itp., a zapłacił tyle samo co Ty. Kombinuj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no i ja panowie witam w gronie nieszczęśników z kurzem pod wyświetlaczem, telefon nowy z orange. jeszcze nie zdąrzyłem sie znim nacieszyć a juz bede musiał sie go pozbyć na jakiś czas. pocieszające jest to że koledze w orange naprawili ten telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soren

Ja właśnie zauważyłem że na znacznej długości odkleiła mi się od wyświetlacza plastikowa ramka przez co dostaje się tam brud.

Jutro jadę do regenersis oddać telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Soren - jesteś z Warszawy, może będziesz miał bliżej do ich punktu przy stacji metra Służew (Land), możesz równie dobrze tam oddać Sensation na gwarancję:) ja następnym razem ( a napewno kurz znów się powbija pod szybkę) to tam go osobiście oddam:). (specjalnie pytalem Panią z infolinii Regenersis).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi