Skocz do zawartości
FanatyczekHTC

Smartfon przestał się włączać HTC One m7 801n

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich wczoraj byłem w serwisie zanieść telefon , jeszcze czekam na odpowiedz lecz przypomniałem sobie jedną rzecz , otóż rozmawiałem przez telefon i po zakończeniu rozmowy podłączyłem do ładowania , przestał się włączać reagować na kombinacje itp dioda się nie świeci a po podłączeniu do kompa do 1 portu który go wykrywa jedyny się grzeje , , podłączając chyba zapomniałem go z potu wytrzeć i zostawiłem na ładowaniu , jest możliwe że to jest wina braku reakcji i sudden death ? co robić ? jeśli napisałem nie zrozumiale proszę napisać o tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baca01

Zaniosłeś telefon HTC One M7 a problem dotyczy drugiego HTC One M7, czy zaniosłeś a potem zabrałeś aby zadzwonić?

Bez względu jak to się stało że rozmawiałeś z telefonu który był w serwisie, problem jest nietypowy. Rzadko komu po rozmowie pada telefon. Zakładając że nic nie robiłeś, masz po prostu pecha. Być może padło gniazdo, być może akumulator.

Sądząc po Twoich postach i niewielkiej wiedzy zdecydowanie sugeruję oddać urządzenie do serwisu, zwłaszcza jak masz na gwarancji. Taka usterka nie powinna mieć miejsca. Wina potu? Wątpliwa sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie przyjmą na gwarancje nie chcą puki nie wymienię zbitej szybki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baca01

No cóż... W takim razie pozostaje serwis alternatywny. Wątpliwa sprawa abyś sam sobie pomógł, tym bardziej że wspomniałeś o zbitej szybce a więc problem może być nieco większy (wstrząs elektroniki związanej z upadkiem telefonu itp).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tylko że zbita szybka była pół roku temu ( 6mc temu ) przed tym wydarzeniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeszcze raz dopiszę oco chodzi , smartfon podczas ładowania (50-70%) wyłączył się , nie działa włączanie itd zaniosłem go do serwisu dziś oczywiście odebrałem i nic nie zrobili jeszcze  z nim . Zamierzam sam powalczyć bateria się nie ładuje gdyż lampka się nie świeci nie reaguje na power+vol down itd pod usb przedni panel wykrywa ale nagrzewa się do strasznie wielkiej temperatury 60-70+ *C , macie jakieś rady czy da sie go zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DeTeMoto

Ewidentne uszkodzenie elektroniki - może jakieś mikropęknięcia na ścieżkach od upadku. Tylko serwis i to dobry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ up Przecież nie miał upadku ? to na jakiej podstawie takie spekulacje ?

Edytowane przez baca01
    Nie cytujemy postów poprzedzających

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DeTeMoto

A szybka to od czego pękła? Sama z siebie?

Po drugie to tylko elektronika - w każdej chwili może klęknąć.

Edytowane przez DeTeMoto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szybka 6 mc temu więc nic to do tego nie ma

dodam do tematu co może bić winowajcą , wczoraj nokię ładowałem tą samą ładowarką rano się budzę i nie włącza się wkładam drugą baterie i z miejsca ruszył telefon , to samo może być z moim htc tylko że zauważyłem że po prawej stronie w rogu jakby się odkleiła zaślepka od głosnika dolnego może bateria spuchła ?

ktoś coś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi