Skocz do zawartości
anselm

Debugowanie i pamięć masowa USB

Rekomendowane odpowiedzi

anselm

Mam taki problem, coś namieszałem w telefonie i jak podłączam telefon do kompa to nie uruchamia mi się debugowanie i pamięć masowa, jak wyłącze w ustawieniach debugowanie to uruchamia się pamięć masowa w fonie ale nie widzę go w Kiesie. Proszę o pomoc bo chcę zaktualizować fona a bez tego to nie pójdzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Przeinstaluj sterowniki (kiesa?)

2. Reboot kompa

3. Reboot telefonu

4. Spróbuj jeszcze raz;)

Ewentualnie jak podłączysz kabelek to spróbuj wyłączyć i włączyć jeszcze raz debugowanie;)

BTW. Proponuje używać odina ;) jakoś wydaje mi się bezpieczniejszy do takich rzeczy, a gwarancji i tak nie utracisz bo w przypadku chęci oddania na gwarancję wrzucasz ori soft (jeśli masz w Playu to playowski) i dajesz na gwarę, a jeśli uwalisz tel na tyle że odin nie będzie go wykrywał ani nic, to oni też z tym nie będą się bawić tylko wrzucą soft poprzez BOXa, ewentualnie wymienią płytę główną. Nie raz były tematy o uceglonych telefonach właśnie przez kiesa (SGS)

PS. Ja mam magie w drugą stronę :( Ja nie mogę na żadnym 2.3 wejść w tryb pamięci masowej :(

Edytowane przez jeleniouchy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    anselm

Dzięki bardzo, załatwiłem temat na drugim kompie, bo na moim nawet reinstalka Kiesa i reset kompa nic nie pomógł. a tak na marginesie update softu zrobiłem przez Odina :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A występuje u Ciebie opisany przeze mnie problem ?? Tzn. możesz podłączyć GIO do PC w trybie pamięci masowej i przeglądać normalnie pliki na PC z kartySD ??

Jeśli wszystko ok, to podaj mi dokładnie ROM który zainstalowałeś i ewentualnie skąd?? Z Góry Dziękuje Bardzo;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi