Skocz do zawartości
Gość Mad

Facebook Messenger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakładam post bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi

Mam problem z usunięciem paska z gry na messengerze , jest na nim napisane : Grzegorz set a new personal best in ....

Jak pozbyć się tego paska ? z góry dziękuje za pomoc

Spoiler

20424546_1460123270731203_1546193732_o.thumb.jpg.45cb7ca7f70cff25747896b6e85934f4.jpg

Edytowane przez adagio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jarooo

No dobra, a ja mam problem zupełnie odwrotny. Raz, dwa razy dziennie Messenger automatycznie mnie wylogowuje w telefonie, już mnie nagła krew zalewa. Za każdym razem muszę się logować, nie pozwalać na synchronizację kontaktów z telefonem, nie pozwalać na to, aby messenger był domyślną aplikacją do odbierania smsów, bo ciągle o to pyta. Już nie ogarniam tego, wszystko sprawdzałem, dzienniki logowania, czy jakieś inne urządzenie nie korzysta z mojego konta, itp. Wszystko jest ok. Instalowałem już ten shit dwa razy i dalej bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mativ5

Na pewnym portalu zobaczyłem, że da się wyłączyć z messengera ten durny "My Day", jednak gdy wchodzę w MobileConfig pisze mi: ""Failed to refresh config info! Make sure you logged in as employee or test user." Gdy szukam "wave2" nic się nie dzieje.

Proszę o pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc, pewnie to pytanie jest co chwile, ale wybaczcie, postow jest duzo.

Jak byc dostepnym 24 godzina na dobe na facebooku? Nawet jak mam Messengera i Facebooka na telefonie to i tak po wyjsciu z aplikacji moim znajomym pokazuje sie ze bylem aktywny 1 min temu, 15 min temu itd itd. A ja chce miec zieloną kropke aby ludzie wiedzieli ze mogą pisac w kazdej chwili.

Bardzo dziękuję za pomoc!! Dam Piwko!!! :)

ps moze jakies inne odmiany messengera lub facebooka, jakies autorskie potrafia pokazywac dostepnosc caly czas? w sklepie play jest tego sporo..

Edytowane przez arturmat91

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam
Mam problem z messengerem mianowicie nie mam i nie miałem konta fb, messenger założyłem na nr telefonu. Telefon ostatnio był w serwisie, korzystałem z zastępczego i teraz po ponownym zainstalowaniu messengera, wpisaniu nr wyskakuje mi monit "wygląda na to, ze próbowałeś/as zbyt często używać tej funkcji. Zablokowano Ci możliwość korzystania z niej. Dowiedz się więcej na temat blokad w centrum pomocy" czyli notabene nie mogę nic zrobić bo dostałem bana na numer. Miał ktoś taki problem? Przekopałem chyba całe internety i nic nie znalazlem...

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
frrancuz

Tak. Blokada sama ustąpiła po około miesiącu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to słabo trochę i swoją drogą to niezła głupota z ich strony.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój problem polega na tym, że po zablokowaniu ekranu nie jestem dostępny na messenger, pomimo że dane komórkowe mam włączone  ( przez Wi-Fi jest tak samo). W ustawieniach nie mam włączonego ograniczenia danych w tle. Kolega ma Note 3 i cały czas jest dostępny nawet na zgaszonym ekranie i telefonie nie używanym kilka godzin. Ma ktoś jakiś pomysł jak to zmienić?

Dodam tylko, że jak wejdę w ustawienia jakiejkolwiek aplikacji to klawisz " WYŚWIETL USTAWIENIA APLIKACJI" jest nie aktywny i nie mogę go kliknąć. Android 6.0.1  Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam niedawno kupiłem samsunga s6 edge i mam z nim problem. W messengerze nie mam opcji dymkow czatu nie mam pojęcia czym to jest spowodowane i strasznie irytuje 

Spoiler

Screenshot_20170908-144127.png

Edytowane przez Szymon035
Zdjęcia i filmy umieszczamy w [spoiler]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Messenger przy otwartych dymkach czatu pokazuje powiadomienie "Dymki czatu są aktywne". Zawsze można było to powiadomienie "zrzucić" przesunięciem w lewo/prawo, ale od jakiegoś czasu jest to permanentne - dopóki faktycznie dymki są aktywne. Trochę to irytujące, bo to powiadomienie wisi cały czas na ekranie blokady. Znacie jakiś sposób na pozbycie się tego kompletnie bezwartościowego powiadomienia ? (najlepiej, żeby w ogóle się nie pojawiało nigdy)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi