Skocz do zawartości
Gość Mad

Facebook Messenger

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.02.2019 o 09:37, BarteQk napisał:

kojarzy może ktoś jaki ma nr ostatnia wersja w której jest dostępna możliwość dodania skrótu do konwersacji na ekran główny?

niestety brak mozliwosci dodawania skrotow jest z winy androida, nie wersji messengera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BarteQk
27 minut temu, Bartiii napisał:

niestety brak mozliwosci dodawania skrotow jest z winy androida, nie wersji messengera

kojarzysz może co to za ograniczenie albo jak je obejść? Kiedyś była ta funkcja..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.02.2019 o 12:34, BarteQk napisał:

kojarzysz może co to za ograniczenie albo jak je obejść? Kiedyś była ta funkcja..

czytalem ze ta wersja androida nie chce dopuszczac skrotow.. ponoc ani z whatsappa nie mozna dodac, ani z innych aplikacji tego typu. sam mam skrot do kontaktu i lokalizacji google, ale to wszystko i bylbym szczerze wdzieczny za jakikolwiek sposob na wlasnie obejscie tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A moim zdaniem wina nowych wersji messengera, może to zły przykład, ale na Samsung Galaxy S4 i9505 KitKat 4.4.2 messenger w wersji 96.0.0.16.70 działa dodawanie skrótów, nowszej nie mogę sprawdzić gdyż jest to ostatnia wersja na Androida 4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej 

Orientuje się ktoś czemu zmieniły mi się nagle emotki w sensie ich wygląd? Myślałem, że może update to naprawi. Zaktualizowałem apke i przez chwilę miałem te normalne emoty (screenshot gdzie ziomek pisze "screen shot") a po minucie nagle się zmieniły znowu na te kijowe jakby 3D czy coś... 

Screenshot_20190208-012932.jpg

Screenshot_20190208-012627.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam problem, otóż nie działa mi lokalizacja w aplikacji messenger. Najlepsze jest to ze wszystkim dookoła działa tylko mi nie. Messengera mam najnowszą aktualizację jak wszyscy, u wszystkich ta czerwona pinezka od lokalizacji jest na górze ekranu a u mnie tylko na dole i jak ją przycisnę to mi wyskakuje przypnij lokalizacje wyślij pinezkę. Co może być przyczyną?

51762699_242461813360010_4592293910373466112_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 8.02.2019 o 14:53, Patryk Nowoczek napisał:

Witam, mam problem, otóż nie działa mi lokalizacja w aplikacji messenger. Najlepsze jest to ze wszystkim dookoła działa tylko mi nie. Messengera mam najnowszą aktualizację jak wszyscy, u wszystkich ta czerwona pinezka od lokalizacji jest na górze ekranu a u mnie tylko na dole i jak ją przycisnę to mi wyskakuje przypnij lokalizacje wyślij pinezkę. Co może być przyczyną?

Spoiler

51762699_242461813360010_4592293910373466112_n.jpg

a na mapach google dobrze Ci dziala? sprawdz tam, moze masz wylaczone cos typu historia lokalizacji, bo u mnie po wylaczeniu tego, nie pokazywalo lokalizacji na google

W dniu 6.02.2019 o 12:12, Spartan500 napisał:

A moim zdaniem wina nowych wersji messengera, może to zły przykład, ale na Samsung Galaxy S4 i9505 KitKat 4.4.2 messenger w wersji 96.0.0.16.70 działa dodawanie skrótów, nowszej nie mogę sprawdzić gdyż jest to ostatnia wersja na Androida 4.

sprawdzalem wersje messengera na 20 wstecz, czytalem o tym i ludzie pisali ze nowy android jest na tyle niemily

Edytowane przez Bartiii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też tak mam. Mi jak małżonka wysyła lokalizację z IOS to jest ok. Jak ja udostępniam lokalizację to "kulka się nie rusza".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Napotkałem problem z powiadomieniami z aplikacji Messenger na Androidzie 8.0. Nie wyświetlają mi się powiadomienia u góry ekranu z treścią nowo przyslanej wiadomości z możliwościami polubienia lub szybkiej odpowiedzi. Dymki z czatu mam wyłączone, patrzyłem w ustawienia powiadomień, lecz nic tam nie było na ten temat. Jedyne co mnie zdziwiło to dziwna wiadomość "usunięto 1 kategorię" w ustawieniach powiadomień stricte aplikacji Messenger. Bardzo proszę o pomoc, wcześniej korzystałem z tej funkcji bardzo często, lecz po factory resecie ona zniknęła. HELP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ŁatwoZnaleźć upewnij się czy masz w kategorii "Czaty i połączenia" włączone "Pokaż na pasku stanu" albo jeśli chodziło ci o takie wyskakujące na chwilę u góry to "Banery" - nazwa tego ustawienia może być inna w twoim telefonie.

IMG_20190215_011254.jpgIMG_20190215_011314.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi