Skocz do zawartości
Gość Mad

Facebook Messenger

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam.

Mam problem z aplikacją Messenger.

Na telefonie nie aktualizowanym od powiedzmy miesiąca/dwóch zabrałem się za aktualizacje aplikacji w sklepie. Wszystko się zaktualizowało, Messenger zaktualizował się najpierw raz a potem drugi raz (mniej MB) stał i czekał aż reszta skończy. Na koniec wybrałem ręcznie aktualizację i znowu fiasko. Pobiera, instaluje i wyskakuje wiadomość, że się nie udało. Tak wiele razy. Próbowałem czyścic dane sklepu i zrobiłem chyba błąd bo odinstalowałem aplikację i chciałem zainstalować od nowa i znowu to samo... Zrobiłem reset do ustawień fabrycznych i dalej nie da się zainstalować.

Wiecie czy to chwilowy błąd czy telefon za stary...? Telefon działa bardzo dobrze i szkoda zmieniać telefon ze względu na jedną aplikację.

Nie znalazłem nic w internecie o tym, forum S4 prawie martwe więc jeśli możecie to pomóżcie.

Pozdrawiam

Adam

Proszę o przeniesienie wiadomości lub całego wątku w odpowiednie miejsce

Edytowane przez adam.gola
    Złe miejsce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pewien problem. 

Messenger nie działa mi w tle.

Nie pokazuje mojej aktywności gdy ekran jest wyłączony a internet jest cały czas włączony.

Próbowałem wszystkiego i niewiem jak to włączyć

Android 8.1.0

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry,
    czy zdarzyło się komuś że zablokowano mu dostęp do konta na messengerze bez FB?
    Jeżeli tak to czy blokada na Messengera jest tymczasowa czy może się zdarzyć, że już nie odzyskam konta?
    Jeżeli ktoś miał taki przypadek to ile to trwało?
    Po logowaniu na messengera bez FB przy użyciu numeru telefonu wyświetlił mi się komunikat: "Wygląda na to, że próbowałeś(aś) zbyt często używać tej funkcji. Zablokowano Ci możliwość korzystania z niej."
    Mam dwa konto, ale jedno z nich mi zablokowano. Korzystam tylko z tego jednego, które mi zablokowano. To drugie usunąłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Chciałbym zmienić na stałe wyświetlane w Messenger emoji.

Plik z emotkami nazywa się "FacebookEmoji.ttf" i znajduje się w katalogu data/data/com.facebook.orca/app_compactdisk/ras_blobs/latest/sessionless/storage

Niestety po podmianie aplikacja sama przywraca swoje emoji po jakimś czasie. Nie pomaga również chmod 0444. Czy ma ktoś jakiś pomysł jak zmienić emoji na stałe? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rock'n'rolla85

Chodzi Ci o ikony emoji ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rock'n'rolla85

Hmm, nie wiem jak w innych modelach, ale w Samsung te ikony są systemowe i właśnie one są używane w ikonach emoji w messenger, więc zmiana czcionki jaką podajesz na swoją nic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Spartan500

Sorry, ale chyba nie rozumiesz. Przeczytaj jeszcze raz co napisałem - można podmienić emotki co mi się udaje podmieniając plik ttf na inny jednak aplikacja po jakimś czasie sama zamienia na domyślne. Nie obchodzi mnie, że w Samsungu są systemowe, w moim telefonie są domyślne dla Messenger. Dżizes....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rock'n'rolla85

Pokaż screen emoji z messengera i Twoje po zmianie. 

dodana zawartość

@rock'n'rolla85

Powiem więcej, sama aplikacja w sobie nie ma czcionki emoji, są jedynie ikony emoji w plikach png. Jeśli myślisz, że nie rozumiem to się mylisz, napisałem jak to wygląda w Samsungu, w Twoim modelu może być inaczej, ale faktem jest, że sama aplikacja messenger nie posiada takiej czcionki jak po zainstalowaniu na urządzeniu w data, więc tu musiał by się wypowiedzieć ktoś kto ma taki sam model telefonu jak Ty, bo tak jak napisałem na Samsungu wygląda to zupełnie inaczej. 

Edytowane przez Spartan500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słoneczko ikony emoji są zapisane w pliku ttf, więc te swoje "faktem jest..." to sobie wsadź między bajki. Podmieniając plik "FacebookEmoji.ttf" można podmienić ikony w aplikacji Messenger (w pierwszym poście to napisałem) podobnie jak np. można zrobić to z emoji systemowymi. Niestety Messenger wyświetla swoje emoji (w mojej wersji systemu Android) a jak podmienię na swoje to z czasem i tak wracają standardowe. I teraz, UWAGA! dowód:

Takie są standardowe emoji z Messengera:

IMG_20190914_235022.thumb.jpg.4d03ba6fb6faacb10d9e868191747c29.jpg

A ja chcę takie, czyli JoyPixels:

IMG_20190914_235055.jpg

Edytowane przez adagio
    Obrażanie innego użytkownika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi