Skocz do zawartości
PhoneM

Swift jako odtwarzacz Spotify Connect?

Rekomendowane odpowiedzi

PhoneM

Witam, dzisiaj mi wpadła mi do głowy taka luźna myśl... jakby tak podłączyć naszego dziadka GieTeka do głośników 2.1 i używać jako zdalne urządzenie Spotify Connect? Mój zabytek już ma i tak zdezelowaną baterie i nie trzyma nawet 5 minut, więc tylko leży w szufladzie i się kurzy a można by było zrobić z niego pożytek a i przy okazji jakoś ładnie pochować kable od głośników. Pytanie tylko, czy:

1) aplikację Spotify Music da się uruchomić na CM7?

2) czy dłuższe (np. 24h) podłączenie do ładowarki nie wywoła uszkodzenia sieci, czy samego uszkodzenia ładowarki?

3) czy układ muzyczny Swifta wytrzyma dość głośne słuchanie muzyki po kilka godzin dziennie? (zakładam, że będzie mniej, ale tak na zaś)

4) czy ew. istnieje super-lekki ROM, który pozwoli mi na uruchomienie Spotify Music (właściwie tylko ta aplikacja byłaby mi potrzebna) 

Sam sprzęt służyłby mi jako takie Pi alike, tylko do Spotify.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytasz się, czy spotify ruszy na Twoim telefonie. Przecież telefon działa, sam możesz to sprawdzić :) Z tego, co czytałem na internecie to spotify już nie wspiera androida 2.3, ale mogą to być bzdury z internetu. Najlepiej będzie, jak sam sprawdzisz, no i od powyższego puntku będą zależały kolejne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PhoneM

Zapytałem się dlatego, bo myślałem, że może ktoś coś takiego próbował i może ma jakieś spostrzeżenia na ten temat.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety ale ten telefon mało kto posiada, i niestety wątpie, aby inny posiadacz tego telefonu się wypowiedział.

Najbardziej chyba chodzi o wersje androida i architekturę procesora, bo w tej kwestii spotify namieszało odchodząc i powracając do wsparcia starszych androidów i procesorów.

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@PhoneM Już pracuję nad softem specjalnie dla Ciebie!

#EDIT: Napisane już na P500 (bo GT540) zginął! Testuję! Działa bez Connect! Jak wszystko będzie przepiszę pod GT540!

Wszystko by odpowiadało tylko nie zgodność. Nie ma żadnej wersji z funkcją Connect, któraby działała na tym procesorze. Jeszcze coś próbujemy. :D

Edytowane przez pawelb1111

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PhoneM

Świetnie! Wiadomo od której wersji Androida Spotify Connect jest dostępne?

Edytowane przez kamil79123
    Nie cytujemy poprzedzającego posta - punkt 4.6 w regulaminie forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@PhoneM 4.0.4! Mogę przepisać, tylko to chyba wina procesora. :D Spróbuje :D

Najpierw muszę naprawić swoją Xperię, bo nie mam czym dzwonić. Nie masz jakiegoś nowszego telefonu?

BANG! Działa, tylko pokazuje pasek u góry i przycisk menu. Nic więcej :(

Ramu jest więc nei wiem

Edytowane przez pawelb1111

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PhoneM

@@PhoneM 4.0.4! Mogę przepisać, tylko to chyba wina procesora. :D Spróbuje :D

Najpierw muszę naprawić swoją Xperię, bo nie mam czym dzwonić. Nie masz jakiegoś nowszego telefonu?

BANG! Działa, tylko pokazuje pasek u góry i przycisk menu. Nic więcej :(

Ramu jest więc nei wiem

Mam, ale pomyślałem, że mogę go wykorzystać jakoś skoro leży nieużywany. Trzymam kciuki! Informuj o pracach na bieżąco :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam nie wiem, 253MB RAMu wolne, ale nie działa. Szukam kompatybilnej wersji z Connect.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi