Skocz do zawartości
Meler

[32A] [6.35] Salsa Sense Port by Meler 2.0 (Android 2.3.3) (14.08.11)

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę dziwne że go w ciągu 18 min sciagnales, zaflashowales, uruchomiles pierwszy raz, przetestowales i napisałeś jeszcze ten post ( nie liczę tego kiedy zobaczyles wątek)

Ale co to jest 18 min? Jako no-life na forum non stop siedzę i musiałem szybko zobaczyć co to za "nowy" wynalazek. Szybkie podkręcenie i trochę szalenia po systemie i widać że jest tak samo :)

Ale dobra, koniec off-topu.

Co do @up to ja nie miałem takiego błędu. Ale niestety, musiałem szybko wrócić do COSa ze względu na aparat :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Meler

Chodzi Ci o niedzialajacy zoom ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie nie. Na starym radiu jest lepszy sterownik apartu, którego nie ma w romach opartych o nowe radio. I Magic robi straszne zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Meler

moge sprobowac przygotowac build dla starego radia jesli tylko beda jacys chetni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    moge sprobowac przygotowac build dla starego radia jesli tylko beda jacys chetni

Jeżeli ci się uda, to ci normalnie chłopie. nie wiem.. piwo postawie (oczywiście realne ):D Jeżeli jest taka możliwość no to wiadomo że ja chętny :E Właśnie ze względu na możliwości aparatu jaka drzemie w magusi, a została pokrzywdzona na nowym radiu :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No więc tak. Pełny wipe, flash i boot. Nic złego się nie zadziało. Potem ustawienie języka i klawiatury, sieć, wifi i konto. Teraz Market i pobranie Titanium. Pobrałem, ale pod koniec instalacji Titanium wyłożył się i samoczynny restart. Po restarcie błąd wifi. Robię już swój restart i dalej błąd wifi. Flash jeszcze raz (bez wipe) wstaje, znowu Market, Titianium i znowu długo ściąga, długo instaluje, nie kończy instalacji restartuje się. Znowu Wifi errror. Bierze mnie cholera. Sflaszuję za chwilę na czysto ostatni raz. Jeśli historia się powtórzy, wracam do SFM, który jest cool, tylko obawiam się, że Sebastian dał sobie z nim siana.

Wydaje się, że znalazłem przyczynę kłopotów. Nie było zaznaczone instalowanie z niewiadomych źródeł i jednocześnie nie wyskakiwał - tak w innych romach - komunikat podczas próby instalacji o tym. że trzeba to włączyć, a telefon się zawieszał i uszkadzał wifi. Zaraz to sprawdzę.

Niestety, kicha. Nie da się zainstalować niczego z marketu. No to jest błąd, który musisz koniecznie poprawić.

Meler, czy mógłbyś podrzucić to rozbudowane boot menu z Twojego ROMu?

---------- Post dołączono o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Zrobiłem ciekawe doświadczenie. Odtworzyłem SFM 1.2 (restore) i sflashowałem na to bez wipa Twój ROM. Ruszył ładnie i szybko, ale kiedy próbowałem sflaszować Titanium Backup z karty (miałem już File Manager), to i tak się nie udało i restart. To jest coś w Twoim ROMie i powinieneś to sprawdzić. Nie można instalować nowych rzeczy, oczywiści nawet z zaznaczoną opcją instalowania ze źródeł zewnętrznych.

Edytowane przez Ntadeusz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Meler

Dzisiaj sprobuje cos pokombinowac bo u siebie na magicu mialem ten sam rom tylko bez podpisania paczki i bez zipalign, i zaden z tych problemow nie wystepowal.

Moglbym wiedziec jakie dokladnie masz wersje spl, radia i recovery?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No więc tak. Pełny wipe, flash i boot. Nic złego się nie zadziało. Potem ustawienie języka i klawiatury, sieć, wifi i konto. Teraz Market i pobranie Titanium. Pobrałem, ale pod koniec instalacji Titanium wyłożył się i samoczynny restart. Po restarcie błąd wifi. Robię już swój restart i dalej błąd wifi. Flash jeszcze raz (bez wipe) wstaje, znowu Market, Titianium i znowu długo ściąga, długo instaluje, nie kończy instalacji restartuje się. Znowu Wifi errror. Bierze mnie cholera. Sflaszuję za chwilę na czysto ostatni raz. Jeśli historia się powtórzy, wracam do SFM, który jest cool, tylko obawiam się, że Sebastian dał sobie z nim siana.

Wydaje się, że znalazłem przyczynę kłopotów. Nie było zaznaczone instalowanie z niewiadomych źródeł i jednocześnie nie wyskakiwał - tak w innych romach - komunikat podczas próby instalacji o tym. że trzeba to włączyć, a telefon się zawieszał i uszkadzał wifi. Zaraz to sprawdzę.

Niestety, kicha. Nie da się zainstalować niczego z marketu. No to jest błąd, który musisz koniecznie poprawić.

Meler, czy mógłbyś podrzucić to rozbudowane boot menu z Twojego ROMu?

---------- Post dołączono o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Zrobiłem ciekawe doświadczenie. Odtworzyłem SFM 1.2 (restore) i sflashowałem na to bez wipa Twój ROM. Ruszył ładnie i szybko, ale kiedy próbowałem sflaszować Titanium Backup z karty (miałem już File Manager), to i tak się nie udało i restart. To jest coś w Twoim ROMie i powinieneś to sprawdzić. Nie można instalować nowych rzeczy, oczywiści nawet z zaznaczoną opcją instalowania ze źródeł zewnętrznych.

Mam identyczna sytuacje :) myślałem ze to tak tylko u mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzisiaj sprobuje cos pokombinowac bo u siebie na magicu mialem ten sam rom tylko bez podpisania paczki i bez zipalign, i zaden z tych problemow nie wystepowal.

Moglbym wiedziec jakie dokladnie masz wersje spl, radia i recovery?

Mam dokładnie wszystko tak jak w mojej sygnaturze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Meler

ok, jak tylko wroci prad przeflashuje ta wersje ktora wrzucilem,

---------- Post dołączono o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Kurcze naprawde nie wiem co może być tego przyczyną. Zaflashowalem mój ROM i instalacja aplikacji działa normalnie.

Tak czy siak przed instalacja zalecam to co ją zawsze robię:

- format (nie wipe) partycji boot, data, cache, system

- jeśli posiadasz na karcie pamięci partycje ext usun ją

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi