Skocz do zawartości
Meler

[32A] [6.35] Salsa Sense Port by Meler 2.0 (Android 2.3.3) (14.08.11)

Rekomendowane odpowiedzi

Meler

Wiesz chciałbym się zająć tym błędem razem z próbą dogrania języka polskiego. Ogólnie system posiada polska lokalizacje , jednak nie posiadaja je najprawdopodobniej tylko aplikacje HTC. Planuje jeszcze wyłączenie nowego widoku wiadomośći, wg mnie jest on porostu za wolny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wiesz chciałbym się zająć tym błędem razem z próbą dogrania języka polskiego. Ogólnie system posiada polska lokalizacje , jednak nie posiadaja je najprawdopodobniej tylko aplikacje HTC. Planuje jeszcze wyłączenie nowego widoku wiadomośći, wg mnie jest on porostu za wolny

Ten błąd był przez chwilę i jest nieistotny. W tej chwili wszystko działa dobrze, szybko i najważniejsze, to dużo miejsca, w stosunku do Sebastianowego SFM.. Jak to osiągnąłeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Meler

Zapewne dlatego że aplikacje htc mają np mniej języków, brak jest aplikacji Google , oprócz starych map, które usune

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak myślisz, kiedy zrobisz tę nową wersję?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Meler

To zależy od ilości wolnego czasu, mam nadzieje że nastąpi to na dniach.

jeszcze nie wiem skąd brać polskie wersje aplikacji htc czy brać od sebastiana, czy np szukać gdzie indziej

---------- Post dołączono o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Ntadeusz, a jak wyglada u Ciebie instalacja aplikacji z Marketu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam żadnego problemu.

Natomiast co do polskich wersji, to przecież europejska Salsa, portowana na Hero powinna je mieć, jeśli nie chcesz brać ich od Sebastiana, chociaż to też jest dobry pomysł.

No i jeszcze przyznam się do czegoś. Zrobiłem próbę - podmieniłem w Twoim romie katalog customize katalogiem o tej samej nazwie z romu Sebastiana. I zadziałało - miałem wybór języka polskiego w menu, ale rzeczywiście większość aplikacji była w języku angielskim. Mnie to oczywiście nie przeszkadza jeżeli chodzi o zrozumienie. Chodzi tylko o nawyki - na przykład kiedy szukam ustawień, to zapominam, że setiings jest wyżej w alfabecie, a więc i w kolejności wyświetlania aplikacji. Ale poza tym jest ok.

Edytowane przez Ntadeusz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Meler

no niestety port salsy dla hero nie ma polskiego języka. Jednak teraz pobieram oficjalny rom dla Salsy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    no niestety port salsy dla hero nie ma polskiego języka. Jednak teraz pobieram oficjalny rom dla Salsy

To dobry pomysł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i znalazłem czemu system mi się tak mulił straszliwie.

Gdzieś na karcie miałem jeszcze zachomikowane aplikacje które od razu Android Market zaczął sobie pobierać lub tez aktualizować. W każdym bądź razie ściągał na raz jakieś 20 czy może więcej Aplikacji :)

Po oczyszczeniu system łapie oddech :) A ja teraz mogę cieszyć się wypiekiem :)

Można jedynie się przyczepić do tego iż gry delikatnie się tną.

Edytowane przez PabloCrazy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W romie SFM tethering usb też nie działał , Sebastian mówił, że to wina braku nowych sterowników usb htc w kernelu carza. Czy byłbyś w stanie to naprawić??

Sent from my Sapphire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi