Skocz do zawartości
Meler

[32A] [6.35] Salsa Sense Port by Meler 2.0 (Android 2.3.3) (14.08.11)

Rekomendowane odpowiedzi

Meler

No niestety nie udało mi się poprawnie spakować edytowanego pliku SystemUI.apk, żadne narzędzie nie chce go spowrotem skompilowac :/ a zmiana jest naprawdę drobna .

ROM prawie napewno wyjdzie jutro, dziś miałem problem z aplikacja ustawienia, ale już sobie poradzilem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzuć okiem na Twój wątek na xda. Hintay, ten Chińczyk, który poprawił wiele błędów Sebastiana, napisał, że Twój ROM jest nic nie warty, bo ściągnięty od Sebastiana. Napisałem mu odpowiedź, żeby się tak nie mądrzył.

Arku, rób swoje i powiem szczerze - chciałbym dzisiaj sflaszować nową wersję od Ciebie. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, czy tylko ja tak mam, czy jest to przypadłość wszystkich portów z nowym sense, ale tylko na magicznym dzieją się takie klocki (testowałem desire i desire hd). Chodzi mi o wbudowaną przeglądarkę i obsługę kanałów rss. Korzystam z Google Reader i zauważyłem, że o ile na oryginalnym rom'ie 1.5 i 1.6 nie miałem problemów z przełączaniem się z zajawek na GR na pełny tekst w przeglądarce, to po przesiadce na nowe sense przeglądarka głupieje i nie radzi sobie z linkami do artykułów. Wywala błąd połączenia. Gdy wgrywam cyan'a lub inny bez sense, to przeglądarka śmiga aż miło i nie ma problemów, a htc muli...

Czy inni też tak mają?

Co do tego rom'u to jak dla mnie 1.1 jest wystarczająco dobry i nareszcie (poza powyższym) niczego więcej mi do szczęścia nie potrzeba. Ja to bym najchętniej wywalił kilka aplikacji z których nogdy nie korzystam, ale nie wiem jak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie wiem, czy tylko ja tak mam, czy jest to przypadłość wszystkich portów z nowym sense, ale tylko na magicznym dzieją się takie klocki (testowałem desire i desire hd). Chodzi mi o wbudowaną przeglądarkę i obsługę kanałów rss. Korzystam z Google Reader i zauważyłem, że o ile na oryginalnym rom'ie 1.5 i 1.6 nie miałem problemów z przełączaniem się z zajawek na GR na pełny tekst w przeglądarce, to po przesiadce na nowe sense przeglądarka głupieje i nie radzi sobie z linkami do artykułów. Wywala błąd połączenia. Gdy wgrywam cyan'a lub inny bez sense, to przeglądarka śmiga aż miło i nie ma problemów, a htc muli...

Czy inni też tak mają?

Co do tego rom'u to jak dla mnie 1.1 jest wystarczająco dobry i nareszcie (poza powyższym) niczego więcej mi do szczęścia nie potrzeba. Ja to bym najchętniej wywalił kilka aplikacji z których nogdy nie korzystam, ale nie wiem jak.

Jest takie narzędzie jak Root Explorer, które na to pozwała. Natomiast jakie aplikacje można wyrzucić. to przeczytaj wątek Adevole ROM Sense Ui i tam jest to wyjaśnione. Rzeczywiście, ROM Melera jest dobry, ale chodzi o wyeliminowanie zaimplementowanych aplikacji od Sebastiana. o czym pisał też Hintay na xda. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Meler

wersja z aplikacjami od salsy jest już gotowa. wystarczy tylko ugotowac paczkę u ją zuploadowac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Meler

Jeszcze nie wiem kiedy uda mi się go wrzucić ale dzisiaj na 99 procent.,

odpowiedziałem na xda

---------- Post dołączono o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

W pierwszym poście udostępniłem już changelog nowej wersji, link powinien pojawić się za ok 15 min.

jeśli ktoś zetknął sie ze sposobem modyfikacji pliku SystemUI.apk proszę o kontakt, przy moich próbach niestety nie dało się ponownie złożyć poprawnego pliku

---------- Post dołączono o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Wersja v2.0 juz do pobrania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jeszcze nie wiem kiedy uda mi się go wrzucić ale dzisiaj na 99 procent.,

odpowiedziałem na xda

---------- Post dołączono o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

W pierwszym poście udostępniłem już changelog nowej wersji, link powinien pojawić się za ok 15 min.

jeśli ktoś zetknął sie ze sposobem modyfikacji pliku SystemUI.apk proszę o kontakt, przy moich próbach niestety nie dało się ponownie złożyć poprawnego pliku

---------- Post dołączono o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Wersja v2.0 juz do pobrania

Arku, jeżeli chodzi ci o status bar, to tu masz odpowiednią aplikację: http://dl.dropbox.com/u/21965099/HtcSalsaStatusBar.zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Meler

Tadeuszu (tak wywnioskowałem z twojego nicku) Tą aplikacje miałem juz od bardzo bardzo dawna :) chodzi o to że w niej nie ma zawartych innych języków oprócz podstawowych, w tym brak polskiego, dlatego nie chce umieszczać jej w romie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tadeuszu (tak wywnioskowałem z twojego nicku) Tą aplikacje miałem juz od bardzo bardzo dawna :) chodzi o to że w niej nie ma zawartych innych języków oprócz podstawowych, w tym brak polskiego, dlatego nie chce umieszczać jej w romie :)

Ok. Rozumiem. ROM chodzi jak złoto, wszystko działa.

Na początku zdarza się jednak błąd WIFI i wtedy trzeba włączyć tryb samolotowy, potem włączyć WIFI, wyłączyć samolotowy i wszystko już zawsze działa. Przyjrzyj się temu, bo może to jakiś drobiazg, który można poprawić jakimś małym fixem.

Dzięki za wspaniałą robotę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Na początku zdarza się jednak błąd WIFI i wtedy trzeba włączyć tryb samolotowy, potem włączyć WIFI, wyłączyć samolotowy i wszystko już zawsze działa. Przyjrzyj się temu, bo może to jakiś drobiazg, który można poprawić jakimś małym fixem.

U mnie to działa, ale tylko do momentu próby synchronizacji.., po czym się telefon resetuje i przy ponownym włączeniu Wifi, błąd się powtarza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi