Skocz do zawartości
sp4ubw

Root dla HTC M8s

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dobrze kopiuje moze mam zły ten kod tak myślałem bo na stronie HTC nie było modelu M8s wiec zaznaczyłem m8 ;/;/ i utknolem na tym Etapie tylko nie wpisywałem komendy tylko metoda kopiuj wklej i tak cały czas ale wczeniej nie było problemu żeby dojśc az do tego etapu i nie wiem co robic dalej moje Htc dalej nie ma root prosze o pomoc bądz jakies wskazówki czy idzie to zrobic jakos inaczej i w czym robie błąd z góry dziękuje pozdrawiam was 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacgoh

Zaznacz inne modele....

M8 Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba tak bede musiał zrobic :P kolego dzięki za pomoc bede pózniej prubował a ty odblokowywałes z tego poradnika co na forum ? bo ja sugerowałem sie 

Spoiler

bo tutaj nie było tych pików SDK a sa one potrzebne do CMD :) może być tak ze ten klucz jest źle wygenerowany i nie działa już naprawdę nie mam pojęcia jak byś mógł to wysil mi jakies linki i pliki  czy programy potrzebne do odblokowania HTC m8 s 

podam ci E-mail - [email protected] z góry dziękuje za pomoc . Jesteś naprawdę pomocny kolego JACGOH . 

dodana zawartość

Udało mi sie zrobic Root wszystko działa jak powino :) pytanie tylko jak  należy zablokować BL :) zeby wgrać nowy rom prosze o pomoc :) i zmienic S-ON na  S-OFF zeby było jak wczesniej mysle ze ktos mi pomoze w tej sprawie 
    pozdrawiam Kamil

Edytowane przez skolsiwo
    Grafikę/filmy ZAWSZE wstawiamy w znacznik SPOILER.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bootloadera blokujesz wpisując przez fastboota: fastboot oem lock a S-OFF tylko płatny przez Sunschine za 25$

Gorsza sprawa bo nie mogę sobie poradzić z wgraniem RUU a przecież już to robiłem. Wyciągam z paczki RUU plik rom.zip zmieniam nazwe na RUU.zip i wpisuję w fastboota: fastboot oem rebootRUU, fastboot flash zip RUU.zip, wysyła ładnie i nagle wysypuje się wywalając FAILED to many links. O czym zapomniałem?? Wszystko robię na zablokowanym bootloaderze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

it works for htc 530?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    w.p.l.

Hej,

Czy istnieją w ogóle jakieś custom romy dla tego telefony. Coś z Sense?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie tak samo wyskakuje "too many links" - poradził sobie ktoś z tym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Mam problem z moim HTC M8S: nie wiem co jest nie tak, wszystko idzie ładnie pięknie ale po wgraniu paczki z rootem (próbowałem 3 wersji UPDATE-SuperSU-v2.45, UPDATE-SuperSU-v1.94, BETA-SuperSU-v2.49) za każdym razem zaraz po graniu, gdzie pyta o ostatnie potwierdzenie instalacji roota telefon po chwili się resetuje i po włączeniu mam informację o nieprawidłowym wyłączeniu i wysłaniu raportu do HTC..

Dodam,że robiłem to na odblokowanym bootloaderze, gdyż po zablokowaniu (relock w bl) w ogóle nie wchodzi mi do twrp.

A jak blokuje to dostaje błąd przedstawiony na obrazku w załączniku.Jakieś rady?

Spoiler

Przechwytywanie.JPG

//EDIT:1

Próbowałem także narzędzia aruwizard z RUU_M8_QL_UL_L50_SENSE60_HTC_Europe_1.16.401.1_Radio_1.0.U20410.1G50408_15.00_016_F_release_436156_signed i przy wgrywaniu pojawia się błąd. Tak jakby nie miał praw dostępu...

Przy wygrywaniu roota w recovery pojawia się informacja,że nie mógł zamontować /system.

Próbowałem kilku wersji TWRP i także nie pomaga.

Ma ktoś jakiekolwiek sugestie co jest nie tak ?

Edytowane przez DeTeMoto
    Grafika zawsze w SPOILERZE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sehack

Czy znajdzie się dobra duszyczka która posiada roota? Jeżeli tak to proszę o PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi