Skocz do zawartości
Sebastian95

Czyszczenie siatki od glosników

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytanie czym czyścicie otwory na glosnikach , bo u mnie prawa strona góra i dół jest tak jak by zapchana ,próbowałem to przepchac ale marny efekt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Wydaje mi się,że nie cała przestrzeń tych otworów to tylko głośniki. Taki design, a są tam też inne rzeczy, np dioda powiadomień i to może sprawiać wrażenie że głośniki są zapchane.

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez baca01
Nie cytujemy postów poprzedzających

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jak miałem jakiś syf to poprostu dmuchałem mocno i znikało:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi też nawpadało dużo  syfu w te dziury i nie wiem jak to usunąć , więc dołączam się do pytania 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Erelas

Witam.Mam pytanie czym czyścicie otwory na glosnikach , bo u mnie prawa strona góra i dół jest tak jak by zapchana ,próbowałem to przepchac ale marny efekt.

Po czym wnioskujesz że prawa strona jest zapchana?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tym że nie ma takiego prześwitu "na wylot" jak np z lewej strony bądź na diode powiadomień ,tylko jest od wewnątrz przyblokowane, wydaje mi się że to tak ma być , taki design.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OCZYWIŚCIE ŻE TO TAK MA BYĆ!

Górny głośnik od lewej strony 2 cm. prześwitu, od prawej strony na długości 0,5 cm. miejsce (prześwit) na diodę powiadomień.

Dolny głośnik od lewej strony 1,5 cm. prześwitu, następnie na samym środku trzy dziurki z prześwitem na mikrofon.

NIC NIE KOMBINUJCIE, NIE PRZEKUWAJCIE, NIE DMUCHAJCIE, BO ROZWALICIE GŁOŚNIKI. Nawet jeśli ciut jest zakurzone to nie stracicie na jakości / głośności dźwięku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Erelas

Dokładnie jak pisze kolega powyżej, głośniki są lekko z lewej strony tej krateczki. A jak zakurzone to ktoś pisał że miękką szczoteczką do zębów lekko po tej kratce pojeździł żeby odetkać zapchane syfem dziurki. Nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdejmij po podgrzaniu sama kratkę i wyczyść głośniki nie są do siatki przyklejone

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi